ABD merkezli popüler kripto para borsası Kraken, Ukrayna vatandaşları için 10 milyon doların üzerinde (kabaca 76 crore Rs.) bir yardım paketi açıkladı. Borsa, 2022’nin ilk yarısında Rusya merkezli müşterilerden elde ettiği toplam işlem ücretlerine eşdeğer bir miktarı Ukrayna’ya bağışlayacak. Bu yardımın vatandaşlar için hemen yararlı olduğundan emin olmak için borsa, 9 Mart’tan önce kripto borsasında hesap açan Ukraynalı kullanıcılara 1.000 $ (kabaca 76.300 Rs.) Bitcoin veriyor. Borsa ayrıca Kraken’de 1.000 $ dağıtacak. Ücret Kredileri, acil ihtiyacı olanların hiçbir ücret ödemeden dönüşüm yapabilmelerini sağlar.

Yardım paketi esasen Kraken tarafından düzenlenen bir Bitcoin airdrop’u ve Ukrayna gelirleri ve Rusya merkezli hesaplardan elde edilen söz konusu ticaret ücretleri aracılığıyla finanse ediliyor. Kraken, airdrop’a hak kazanabilmek için hesapların “orta” veya “profesyonel” bir doğrulama düzeyinde olması gerektiğini belirtti.

Airdrop, 10 Mart’ta gerçekleşecek ve kullanıcılar, borsanın kendisi aracılığıyla miktarı hemen çekebilecekler. Kullanıcılar, düşüşü talep etmek için 1 Mayıs’a kadar istedikleri zaman giriş yapmayı seçebilirler. Kraken ayrıca, 10 Mart airdrop gereksinimlerini zaten karşılayan kullanıcılar otomatik olarak ilk lotun parçası olacak şekilde, yardımı üç lotta dağıtmayı seçti.

Ara doğrulaması olmayan tüm kullanıcılar, 1 Nisan’da gerçekleşecek olan ikinci çekilişe hak kazanmak için başvurabilirler. İkinci çekiliş kapsamında dağıtılacak miktar henüz belirlenmemiştir ve ücretlere dayalı olacaktır. 2022’nin ilk çeyreğinde Rus kullanıcılardan oluşturuldu.

Ukrayna hükümetinin cüzdan adreslerindeki kripto para bağışları, hayır kurumları ve diğer yardım çabaları da dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan akmaya devam etti ve miktar, bir yılda 108 milyon dolara (kabaca 824 crore) ulaştı. Cointelegraph rapor.

Geçen gün ayrıca popüler Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunu veya BAYC’yi gördü. BAYC’nin değiştirilemez bir token içeren cüzdanlarından yaklaşık 1 milyon dolar (kabaca 7.5 crore Rs.) ETH topladıktan sonra, BAYC’nin arkasındaki geliştiriciler, katkıyı kendi 1 milyon dolarlık bir ETH bağışıyla eşleştireceğini söyledi.


Hint borsalarında kripto para fiyatları

En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Shomik, Gadgets 360’ta kıdemli bir alt editördür. Son dört yıldır tüketici teknolojisi alanını inceleyen biri olarak, şimdi odak noktasını kripto dünyasına kaydırdı. Para birimi değerlerini kafasında dönüştürmediğinde, onu Xbox’ında yoğun bir beşerli futbol maçında veya haftalık en yeni Destiny 2 mücadelesini yaparken bulabilirsin. İpuçları veya sorularınız için kendisine [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Daha

iQoo Z6 5G Hindistan Lansmanı Onaylandı; Fiyat, Özellikler Resmi Duyurudan Önce İptal Edildi

İlgili Öykülergenel-8

Bir yanıt yazın