Daha geçen ay oyuncular, Fortnite’ın Tilted Towers simgesinin, yaklaşık üç yıl sonra Epic’in delicesine popüler battle royale oyununa dönüşünü nihayet gördü. Ancak veri madencileri, Epic’in Tilted Towers’ı bir kez daha yok etmeyi planladığını gösteren kanıtlar ortaya çıkardı.

Tilted Towers, Fortnite’a Sezon 2’de tanıtıldı ve kısa sürede PC’deki en iyi çok oyunculu oyunlardan birinde en şanssız ilgi noktası olarak tanındı. Depremler, göktaşları ve hatta bir volkan tarafından vuruldu, fütüristik ve tarihi versiyonlarla değiştirildi ya da sadece kum veya kar altına gömüldü.

Birkaç alaydan sonra, orijinal Eğik Kuleler nihayet geçen ay geri döndü – ancak sızıntılar ve veri madencileri doğruysa (aracılığıyla Fortnite Haberleri), dönüm noktası çok yakında başka bir Roland Emmerich düzeyinde felaketle karşılaşabilir. gibi Fortnite hayranları @kooooooomar Hayali Düzen’in kazma çabaları sayesinde adayı yeni bir dizi depremin vuracağını ve haritanın etrafında çok sayıda krater ve obruk görüneceğini belirlediler.

Sızıntı yapan kişi tarafından tespit edildiği gibi @FortToryortaya çıkması gereken üç ana krater – birkaç binayı yutacak – Eğik Kuleleri mükemmel bir şekilde kaplayan bir üçgen oluşturur ve sadece Eğik Kuleler. Dönüm noktasının önceki kaderi göz önüne alındığında, Epic ya onlara atıfta bulunuyor ya da Towers’ın yakın kıyametine işaret ediyor gibi görünüyor.

Adayı kasıp kavuran büyük fırtınaların yanı sıra, depremlerden kaynaklanan sarsıntılar şu anda oyun içinde hissedilebiliyor – olup olmayacağı rastgele olsa da.

Hepsini bir araya getirdiğimizde, Epic beklentilerimize göre oynamadığı sürece Tilted Towers’ın tekrar ortadan kalkması tamamen mümkün. Her iki durumda da, muhtemelen önümüzdeki ay Bölüm 3 Sezon 1’in bitiş zamanından önce öğreneceğiz.oyun-2

Bir yanıt yazın