En iyi
büyük eller için oyun fareleri
Windows Merkezi
2022

PC oyunlarına ciddi şekilde girmek istiyorsanız harika bir oyun faresi şarttır. Ancak büyük elleriniz varsa, uzun baskınlar veya arkadaşlarla zorlu görevler için kullanımı rahat bir fare bulmak biraz zor olabilir. Neyse ki, piyasada boyut ve özelliklere göre değişen birçok mükemmel seçenek var. İşte büyük eller için en iyi oyun fareleri.


SteelSeries Rakip 310 Se

Genel olarak en iyi:
SteelSeries Rival 310 oyun faresi — 12.000 CPI TrueMove3 optik sensör

Personel seçim

Geniş çerçevesi, pürüzsüz eğrileri, dayanıklı anahtarları ve yüksek kaliteli optik sensörü ile SteelSeries Rival 310, konu büyük fareler olduğunda genel olarak en iyi kalite ve fiyat dengesidir. Ayrıca ergonomik kıvrımları, uzun süreli oyun oynama için konforu optimum seviyelerde tutar.


Logitech G502 KahramanıLogitech G502 Kahramanı

Yüksek performans:
Logitech G502 Hero yüksek performanslı oyun faresi

Rekabetçi oyun için en yüksek performansı istiyorsanız, Logitech G502 Hero fareniz. Bu fare, dev bir çerçeve, 16.000 DPI’a kadar, 11 özelleştirilebilir düğme ve çeşitli ayar ağırlıklarına sahip bir canavardır. Çok fazla indirime giriyor, bu her zaman harika bir bonus.


Logitech G903 Işık HızıLogitech G903 Işık Hızı

çok yönlü tasarım:
Logitech G903 Lightspeed Hero fare

Solak veya çok yönlü bir kullanıcıysanız, bu fare tam size göre. Büyük boyutu, simetrik şekli ve inanılmaz derecede yüksek performans özellikleri, onu her yönden mükemmel bir seçim haline getiriyor.


CORSAIR Scimitar Pro RGBCORSAIR Scimitar Pro RGB

Avuç içi tutuşları için mükemmel:
Corsair Scimitar Pro RGB

Avuç içi tutuşlarını farenizle kullanmayı seviyorsanız, Corsair Scimitar Pro RGB’nin devasa kasası ve kavisli kenarları tam size göre. Ayrıca, 16.000’e kadar devasa bir DPI aralığına sahiptir.


CORSAIR M65 Pro RGBCORSAIR M65 Pro RGB

Geniş genişlik:
Corsair M65 Pro RGB oyun faresi

Corsair M65 Pro RGB, geniş elleri olan kişilerin seveceği bir faredir. Yanlardan dışa doğru kıvrılan ve oyun sırasında eliniz için daha geniş bir yüzey alanı sağlayan bir tasarıma sahiptir.


Kızıl ejder M652Kızıl ejder M652

uygun fiyatlı kablosuz:
Kızıl ejder M652

Büyük bir fare seçerken kabloyu kesmek ve paradan tasarruf etmek istiyorsanız, Redragon M652 harika bir seçimdir. Muazzam çerçevesi, uzun pil ömrü ve dayanıklı yapısı, daha zayıf performansını telafi ediyor.

Amazon’da 22 dolar

eğer seçmek zorunda olsaydık

Ana akımdan farklı bir eliniz varsa, bulmak zor olabilir. herhangi Mevcut en iyi PC oyun fareleriyle rekabet eden bir şey bir yana, uyan fare. Bu, özellikle büyük elleriniz varsa zordur, çünkü birçok fare büyük eller için tasarlanmamıştır. Yukarıdaki farelerin tümü mükemmel donanım parçalarıdır, ancak genel olarak, kalite-fiyat dengesi en iyi olduğu için SteelSeries Rival 310’u tercih ederdik. Yenilmesi zor bir kombinasyon olan mükemmel ve uygun fiyatlı.

Mahsulün mutlak kremasını isteyen oyuncular, bu listedeki diğer seçeneklerden daha pahalı olmasına rağmen Logitech G502 Hero’yu seçmelidir.

Geniş elleriniz varsa (büyük el standartlarına göre bile), Corsair M65 Pro RGB sizin için mükemmel olacaktır. Güvenilir bir performans sergiliyor, mükemmel dayanıklılığa sahip ve çok pahalı değil, bu da onu daha fazla yüzey alanına ihtiyaç duyan insanlar için ideal bir seçim haline getiriyor.

Büyük oyun fareleri hakkında daha fazla bilgi için AUKEY Knight oyun faresi incelememi kaçırmayın. Değil olarak bu toplamadaki seçenekler gibi büyük elleri olan insanlar için ideal, ancak yine de oldukça iyi ve fiyat ile performans arasında mükemmel bir denge sağlıyor.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20

Bir cevap yazın