Mulan bir şamandıra üzerinde sallıyor.

Ocak ayında Disney’in California Adventure’ında Ay Yeni Yılı.
resim: Christian Thompson/Disneyland Tatil Köyü

Geçen yılın Haziran ayında, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Disney Parks, aşılı misafirler için açık alanlarda maskeleri isteğe bağlı hale getirdi. Bu bir süreliğine değişti ama bu haftadan itibaren tekrar eski haline dönecek. 17 Şubat’tan itibaren aşılı misafirler dışarıda maske takmaya zorlanmayacak. Disney aşıları kontrol etseydi, bu daha mantıklı olurdu. hangisi değil.

“Kaliforniya Eyaleti, tüm Misafirlerin önceden tam olarak aşılanmalarını veya negatif bir COVID-19 testi yaptırmalarını şiddetle tavsiye eder. Disneyland Resort’a girmek”Disney California parkları için web sitesinde yazdı. “17 Şubat 2022’den itibaren, kapalı mekanlar ve kapalı alanlar da dahil olmak üzere tüm kapalı mekanlarda aşılanmamış Misafirler (2 yaş ve üzeri) için yüz kaplamaları zorunludur. Disney servisleri dahil olmak üzere belirli iç mekan ortamlarında ve İlk Yardım gibi sağlık ortamlarında, aşı durumuna bakılmaksızın tüm Misafirler için yüzlerinin örtülmesi zorunludur. Açık alanlarda Misafirler için yüz kaplamaları isteğe bağlıdır.”

Le’yi gömmek hakkında konuşunde. Ama o son cümlede var. Orlando, Florida’daki Disney World benzer, ancak onları iç mekanlarda da isteğe bağlı hale getirecek.

“17 Şubat 2022’den itibaren hem açık hem de kapalı mekanlarda tam aşılı Misafirler için yüz kaplamaları isteğe bağlı olacaktır.”o Florida sitesi devletler. “Aşıları tam olmayan misafirlerimizin kapalı mekanlar ve tiyatrolar da dahil olmak üzere tüm kapalı mekanlarda yüzlerini kapatmaya devam etmelerini bekliyoruz. Disney otobüsleri, monoraylar ve Disney Skyliner dahil olmak üzere kapalı Disney ulaşımında tüm Misafirler (2 yaş ve üstü) için yüzlerinin kapatılması gerekli olacaktır.”

Elbette herkesin istediği bu. Covid’in ortadan kalkmasını ve potansiyel olarak ölümcül bir hastalığı taşımaktan veya yaymaktan korkmadığımız günlere geri dönmek istiyoruz. Ve o gün, umarız çok yakında. Ancak Disney Parks’ın bir haber verdiği bir hafta sonra büyük bir artış kazançpandemi öncesi zamanlara geri döndüğünüzde, şirketin herkesin pembe bir vaatte dolaşmasına izin vermekten daha iyi bir örnek oluşturmasını umarsınız.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buradan al.genel-7

Bir cevap yazın