Bir bitkin Luke Cage, Jessica Jones ve Matt Murdock, The Defenders'dan bir sahnede New York metrosunda oturuyor.

New York Savunucularının yeni bir eve ihtiyacı var.
resim: Netflix

uzun destanı birlik ve ayrılık-Marvel ve Netflix’in ortak süper kahraman akış hedeflerine ulaşıyor tuhaf bir son, anlaşılan. Sessizce, Netflix açıkladı Orijinal Marvel akış serisinin altısının da hizmetten ayrılmak için nadir bir avuç Netflix Orijinaline katılacağını ve başka bir yerde görünüp görünmeyecekleri veya ne zaman görünecekleri henüz belli değil.

İlk tespit edilen Netflix’te neler var bugün, kaldırılması için bildirimler gözüpek, Jessica Jones, Luke Kafes, Demir yumruk, Cezalandırıcıve Savunucuları Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Netflix kullanıcıları için görünmeye başladılar ve her dizinin 1 Mart’ta hizmetten ayrılacağı konusunda uyarıda bulundular. t Kaldırma uyarıları alın. Ancak Netflix ABD’deki her dizinin gerçekten de 28 Şubat gece yarısı hizmetten ayrılacağını belirten bir uyarı taşıdığını doğrulayabiliriz.

The Defenders'ın başlık kartlarında görünen kaldırma bildirimi.

Başlık kartlarında görünen kaldırma bildirimi Savunucuları.
Ekran görüntüsü: io9 ve Gizmodo/Netflix

Netflix, kaldırma hakkında henüz kamuya açıklama yapmadı, ancak bir sözcü planlanan kaldırmanın io9’a getirildiğini ve altı dizinin de haklarının Disney’e iade edildiğini ve stüdyonun dizinin gelecekteki dağıtımı hakkında daha fazla bilgiye sahip olması beklendiğini doğruladı. . Bunun, dizinin artık Disney’in kendi akış hizmetlerinde, Disney + veya genellikle daha yetişkinlere yönelik Hulu’da akış yapmak için ücretsiz olacağı anlamına gelip gelmediği görülecektir.

Disney+’a geçiş, Marvel ve Netflix’in akışlı TV dünyasına girme konusundaki cesur planlarının tuhaf ucunda tam bir çember oluşturacaktı. Disney’in yayın pazarına girme niyeti, lisanslı içeriğinin çoğunun Netflix’ten kaldırılmasıyla müjdelendi. 2017’de geriyayıncıyla birlikte geliştirdiği altı Marvel serisinin her biri şu anda yayındaydı. birer birer Bununla birlikte, ilgili sezonları sona erdiğinde, şovların her birinin – bir zamanlar Marvel Studios’un gişenin ötesindeki varlığının geleceği olarak övüldüğü, bu filmler bu kahramanların ve hikayelerinin varlığını kabul ederek dans etseler bile – doğrulanmayacağı doğrulandı. Disney+ lansmanı yaklaştıkça devam ediyor.

Marvel Studios, elbette, sahibinin platformunu benimsemeye devam etti ve son birkaç yılda Marvel Sinema Evreni’ndeki olaylarla doğrudan bağlantılı çok sayıda seri başlattı. WandaVision, Loki, Şahin ve Kış Askeri, Farzedelimve Şahin göz. Önümüzdeki ay lansmanı da dahil olmak üzere daha fazlası yolda Ay Şövalyesi, Marvel Studios’un veya Disney’in kendisinin bu Netflix dizilerinin platforma entegrasyonunu nasıl detaylandıracağı henüz belli değil. İle gözüpek özellikle son zamanlarda Netflix’te popülerliğin yeniden canlandığını görmek Charlie Cox’un sürpriz kamera hücresi içinde Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Matt Murdock olarak, Disney, Netflix kahramanlarını geri kazanabilir sinematik bir evrene yeniden entegre olmaları anlamına gelir. bir zamanlar onları dışlayan.

io9, geleceği hakkında daha fazla açıklama için Disney ve Marvel’a ulaştı. gözüpek, Jessica Jones, Luke Kafes, Demir yumruk, Cezalandırıcıve Savunucuları– daha fazlasını duyduğumuzda bu gönderiyi güncelleyeceğiz.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buradan al.genel-7

Bir yanıt yazın