Obi-Wan Kenobi – Yaklaşan Star Wars canlı aksiyon dizisi – 25 Mayıs’ta Disney+ ve Disney+ Hotstar, Lucasfilm ve Disney’de Perşembe günü prömiyer yapacak. Obi-Wan Kenobi Hindistan’da beş dilde yayınlanacak: İngilizce, Hintçe, Tamilce, Telugu dili ve Malayalam. The Book of Boba Fett’in 9 Şubat’ta yayınlanan sezon final bölümünden kısa bir süre sonra, Disney+ ve Disney+ Hotstar da çıkış tarihini ve ilk bölümü açıkladı. Obi-Wan Kenobi afiş. Poster, büyük bir çölün, muhtemelen Tatooine’in kumlarında yürüyen ikonik Star Wars Jedi ustasını gösteriyor.

yeni Obi-Wan Kenobi dizide Ewan McGregor (Moulin Rouge!, Trainspotting), Star Wars üçlemesinden önceki Jedi ustası rolünü yeniden canlandıracak. Obi-Wan Kenobi Kenobi, Revenge of the Sith’in sonundaki en büyük başarısızlığıyla, Jedi çırağı Anakin Skywalker’ın karanlık tarafı benimsemesini ve Darth Vader olmasını engelleyememesiyle yüzleşmesinden on yıl sonra geçiyor. Bu arada Hayden Christensen (Jumper, Shattered Glass), Disney+ Hotstar’a gelecek olan canlı aksiyon dizisinde kötü Sith Lordu Darth Vader rolünü yeniden canlandırmak için geri dönüyor.

Diğer Obi-Wan Kenobi Oyuncular arasında Moses Ingram (Candace, The Queen’s Gambit), Joel Edgerton (The Gift, The Great Gatsby), Bonnie Piesse (Love Eterne, My Husband’s Jump), Kumail Nanjiani (The Big Sick, Life as We Know It), İndira yer alıyor. Varma (Bride and the Prejudice, Game of Thrones), Rupert Friend (Gurur ve Önyargı, The Death of Stalin), O’Shea Jackson Jr (Ingrid Goes West, Straight Outta Compton), Sung Kang (Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Drift) , Bullet to the Head), Simone Kessell (Reckoning, Outlaws) ve Benny Safdie (Good Time, Uncut Gems). Obi-Wan Kenobi, Kathleen Kennedy, Michelle Rejwan, Deborah Chow, Ewan McGregor ve Joby Harold tarafından yürütülüyor.

Yakın zamanda tamamlanan The Book of Boba Fett yedi bölüm içeriyor olsa da (The Mandalorian’ın her iki sezonda da sekiz bölümü vardı), şu anda kaç bölümün parçası olacağına dair bir bilgi yok. Obi-Wan Kenobi veya süreleri. Benzer şekilde, The Book of Boba Fett ve The Mandalorian ortak karakterleri paylaşırken, onlar ve Obi-Wan Kenobi arasında ne kadar örtüşme olduğunu göreceğiz. Bu arada, Star Wars hayranları ayrıca duyurulan birkaç canlı aksiyon dizisini de sabırsızlıkla bekleyebilirler. Ahsoka, Andor, karave The Acolyte ve The Mandalorian’ın gelecek sezonu.

Obi-Wan Kenobi 25 Mayıs’ta Hindistan’da Disney+ Hotstar’da İngilizce, Hintçe, Tamilce, Telugu dili ve Malayalam’da gösterime girecek.
genel-8

Bir yanıt yazın