Oynanabilir 5 yıldızlı karakter Ganyu ilk olarak Genshin Impact’te Teyvat Chapter Storyline Chapter 1, Act 2: Farewell the Archaic Lord’da ortaya çıktı. Bir Cryo Vision’a sahiptir ve bir yay ile savaşır. Zarif ve hayranlık uyandıracak kadar beceriksiz olan Ganyu, gök mavisi saçlı, yarı qilin bir Adeptus’tur.

Çift etkinlik dileği özelliği sayesinde, şu anda Genshin Impact 2.4’ün 2. aşamasında mevcut. Oyuncular 15 Şubat 2022’ye kadar onu dileyebilir. Oyun stili, yetenekleri, silahları ve eserleri hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin. Bu Ganyu yapısı size Liyue Qixing’in Sekreterini nasıl inşa edeceğinizi öğretecek.

Yeteneklerin ve Oyun Tarzlarının Dağılımı

Yetenekler

Bunlardan biri olarak kabul edilir, hatta en güçlü DPS oyunda Ganyu, hesaba katılması gereken bir güçtür. Genellikle ikisinden birine odaklanan bir DPS olarak oynanır. Erime veya Donmak takım kompozisyonları.

Bu iki yapı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, kontrol edebilirsiniz. Genshin.gg‘nin eksiksiz Ganyu rehberi. Mavi saçlı Adeptus, alt DPS veya Cryo desteği olarak da oynanabilir. Ancak, çoğu partide esas olarak ana DPS olarak oynuyor.

Konuşmamız gereken ilk şey onun yetenekleri. Normal Saldırıların göz ardı edildiği ve diğer yetenekler kadar yüksek seviyelere çıkarılmadığı Genshin’deki birçok karakterin aksine, Ganyu’nun Normal Saldırısı: Liutian Okçuluğu farklı olmaya başlar. Normal Saldırısı özellikle şarj olduğunda çılgınca DMG ölçeklendirmesi var.

Elemental BeceriElemental Beceri

Yüklü Atışı, Seviye 1 ve 2’ye sahiptir ve ikincisi, çarpmadan sonra daha fazla hasar verir. Ganyu, Yüklü Saldırısını, Frostflake Arrow olarak adlandırılan 2. Seviyeye yüklediğinde, AoE Cryo DMG anlaşmaları küçük bir alanda.

Ardından, Ganyu’nun Elemental Becerisi, Qilin’in İzi, savaş alanında tek bir Buz Lotusu çağırır. AoE Cryo DMG anlaşmaları ve düşmanlarla alay eder çevredeki alanda. Bir kez etkinleştirildiğinde, Ganyu geriye doğru atılır ve arkasında buzlu bir iz bırakır. Buz Lotusu bir AoE Cryo DMG patlaması daha yapar süresi dolduğunda veya yok edildiğinde.

Son olarak, Sekreter Liyue Qixing’in Elemental Burst, Celestial Shower, etkinleştirildiğinde oldukça sinematik oluyor. Zhongli’nin Patlaması için çağırdığı meteora benzer şekilde, Ganyu bir Kutsal Cryo İnci çağırır. AoE Cryo DMG’yi sürekli olarak dağıtır buz parçalarının arasından. Genellikle, Kutsal Cryo Pearl yaklaşık 50 buz sarkıtını çağırır için 15 saniye. Yetenek 60 Enerji maliyeti.

element patlamasıelement patlaması

Bir Ganyu takım kompozisyonu için en uygun rotasyon tipik olarak şu şekildedir:

  1. Desteklerinizi kullanın ve onların buff’larını ve becerilerini etkinleştirin.
  2. Ganyu’ya geçin ve Elemental Becerisini (E) etkinleştirin.
  3. Düşmanlardan uzaklaşın, saldırın ve Enerji toplayın.
  4. Bittiğinde Elemental Burst (Q) kullanın.
  5. Rakiplere Spam Yüklü Saldırılar.

Bir Dondurma Ekibinde, şunlara güveneceksiniz: Elemental Reaksiyonlar yoluyla HSR işlemek. Burada Ganyu, Kazuha ve Venti gibi Anemo birimlerinin ve Mona gibi Hydro birimlerinin yardımıyla düşmanları kalıcı veya geçici olarak dondurur. Öte yandan, bir Erime Ekibi, Pyro’yu rakiplere hızla uygulayan Xiangling ve Bennet gibi Pyro desteklerinden oluşur. Ardından, Ganyu’nun Yüklü Şutları rakipleri Eritir veya Tersine Eritir.

Silahlar

SilahlarSilahlar

Ganyu, bir dizi yay kullanabilen 5 yıldızlı bir karakterdir – hem 5 yıldızlı hem de 4 yıldızlı. Bir Melt Ekibi için, Ganyu için en iyi silah yuvası, 5 yıldızlı Amos’un Yayı çünkü Normal ve Yüklü Saldırı HSR’ını arttırır. Alternatif olarak, 4 yıldızlı Prototip Hilal ATK%’sini arttırdığı için de onun için harika. Son olarak, 4 yıldızlı Hamayumi ayrıca kullanıcının Normal ve Yüklü Saldırı HSR’ını arttırdığı için idealdir.

Bir Dondurma Takımında, 5 yıldızlı Amos’un Yayı takım sinerjisinde de iyi çalışır. Ancak 5 yıldızlı Gürleyen Nabız ve Kutup Yıldızı harika alternatiflerdir. Yine, 4 yıldızlı Prototip Hilal Ganyu Dondurma Takımında harika çalışıyor.

eserler

eserlereserler

gibi tanınmış Genshin oyuncularına göre Zy0x, 1010ve Xlicebunlar açık ara Ganyu üzerine inşa edilecek en iyi ve en uygun eser setleridir.

Bu Ganyu yapısının son kısmına geçerek, takımdaki rolüne bağlı olarak onun üzerine inşa edebileceğiniz farklı yapı setlerini tartışalım. İçinde Ganyu Dondurma EkibiHydro ve Anemo destekleriyle eşleştiği yerde, bir 4 parçalı Blizzard Strayer onun üzerinde. 2 parçalı bir set Cryo HSR’ını %15 artırırken, 4 parçalı bir set, Cryo’dan etkilenen veya donmuş düşmanlara saldırdıklarında kullanıcının CRIT Oranını artırır.

Burada, bir ATK% Sands, bir Cryo DMG Bonus Kadeh ve bir Circlet üzerinde bir CRIT HSR elde edin.

Ancak, Ganyu’yu bir eritme ekibi, birkaç farklı yapı seti için gidebilirsiniz. ya da gidebilirsin 4 parçalı Wanderer’s Troupe veya bir 4 parça Shimenawa’nın Anımsaması. 2 parçalı bir Wanderer’s Troupe, Elemental Mastery’yi 80 arttırırken, 4 parçalı bir taşıyıcının Charged Attack HSR’ını %35 arttırır.

Öte yandan, 2 parça Shimenawa SDR’sini %18 arttırırken, 4 parçalı set Elemental Becerisini her kullandığında 15 Enerji kaybetmesine neden olur. İyi haber şu ki, bir Erime Takımı için Ganyu Elemental Becerisini o kadar fazla kullanmayacak. Bir Erime Takımı için, Ganyu’nun yaklaşık 200 veya daha fazla Element Ustalığına sahip olması önerilir.

Burada bir Elemental Mastery Sands, bir Cryo HSR Bonus Kadeh ve bir CRIT Rate/DMG Circlet elde edin.

alt istatistikler:

Çözüm

Şanslıysanız ve tasarruf hesabınızı boşaltmadan eve DPS Kraliçesi getirdiyseniz, yeni 5 yıldızlı karakterinizi oluşturmak için bu kılavuzu kullanın. Hâlâ Ganyu için çekiyorsanız, size en iyisini diliyoruz ve onu eve erken getirmenizi veya 50/50 kazanmanızı umuyoruz! Bir dahaki sefere görüşürüz, Gezginler!oyun-5

Bir yanıt yazın