Peacemaker, karanlık bir odada kasvetli bir şekilde dik bir piyano çalıyor.

Ekran görüntüsü: HBO Maks.

eğer izliyorsan barışçıünvanlı, anti-kahramanlık douchebag’in son zamanlarda zor zamanlar. eğer izlemediyseniz barışçıiyi haber – dünkü “Murn After Reading” bölümündeki bu inanılmaz anın tadını çıkarmak için gerçekten herhangi bir bağlama ihtiyacınız yok.

Temel olarak, melankolik bir Chris Smith (John Cena) bölümü piyanosunun başına oturarak ve Motley Crue’nun 1985 tarihli rock baladı “Home Sweet Home”un solo coverını çalarak bitiriyor.

Şaşırtıcı olan, Cena’nın gerçekten piyanoyu kendisi çalmasıydı. barışçı yönetmen/yaratıcı James Gunn Twitter’da doğruladı:

Şimdi, bilmek istersen Niye Smith, “Home Sweet Home” şarkısını coverlıyordu…

John Cena'nın Peacemaker'daki Muhteşem Piyano Solosunu Dinleyin başlıklı makale için resim

Peacemaker için hiçbir şey özellikle iyi gitmedi, ancak dünkü bölümde işler özellikle korkunçlaştı. “Murn After Reading”, polisin Smith’in karavanında onu cinayetle suçlayan bir günlük keşfettiğini görüyor (kurbanlar kötü uzaylılar tarafından ele geçirilen insanlar olduğu için işlediği cinayetler, ancak polisler bilmiyor). o). Ayrıca bir adamın Chris’in kaçmasına yardım etmek için üç masum polisi infaz ettiğini gördü. Bu arada, Chris ondan büyük sırların saklandığını bilmesine rağmen, ekibi hala keskin ve beceriksizce onu neredeyse her şey hakkında karanlıkta tutuyor.

Ve tüm bunlar sırasında, Barışçı rolüyle ilgili bir vicdan bunalımı yaşıyor, belki de artık barış adına erkekleri, kadınları ve çocukları öldürmek istemediğini fark ediyor. Temel olarak, şu anda özellikle iyi bir yerde değil – ve ırkçı pislik babası Auggie’nin (Robert Patrick) de onu öldürmeye geldiğini bilseydi muhtemelen daha da kötü hissederdi. Sonuç olarak, onu Poison’ınkiyle değiştirmiş olsam da, glam rock baladını yaymak için mükemmel bir zaman. “İnanacak birşey.”

Harika bir sahne ama zaten John Cena’ya yakışıklı olduğu için kızmıştım. ve bana tamamen adaletsiz gelen mükemmel bir çizgi roman sunumuna sahip olmak. Artık onun da piyano çalabildiğini biliyorum ve bu neredeyse izlemeyi bırakmama yetiyor. barışçı Tiksinti içinde. Hemen hemen. Yine de istersen, barışçı şimdi HBO Max’te yayın yapıyor.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buradan al.genel-7

Bir cevap yazın