2K bugün açıklandı WWE 2K22 Ringside Report #1, oyunun özelliklerine, mekaniklerine ve daha fazlasına derinlemesine incelemeler sunan devam eden bir video serisinin ilki. Ringside Report #1 video gösterimi WWE 2K22 oynanış ve franchise Hit Different’in bu yinelemesini yapan bazı yeni gelişmelere daha yakından bir bakış sağlar.

Kreatif Direktör Lynell Jinks, Sanat Yapımcısı Christina Diem Pham, Baş Tasarımcı Jason Vandiver, Kıdemli Yapımcı Jonathan Rivera ve Kıdemli Tasarımcı Derek Donahue tam bir yorum sunuyor. WWE 2K22 Maç oynanıyor, Superstar Rey Mysterio’yu dokuz dakikadan uzun bir oyun süresi içinde ortaya çıkan fenomen Damian Priest ile karşı karşıya getiriyor.

Maç boyunca Görsel Konseptler ekibi şunları vurgular:

  • Yalnızca yeniden tasarlanan oyun motoruyla mümkün olan yeni dinamik animasyonlar, ringdeki her iki Superstar’dan da sergileniyor. Superstar’lar daha duyarlı ve kontrol edilmesi daha kolay hissediyor ve her hareket daha yumuşak ve daha hassas bir şekilde birbirine bağlanıyor.
  • Süperstarların uç ayrıntılarını sergileyerek onları aşırı gerçekçi hale getiren elden geçirilmiş bir aydınlatma motoru.
  • Değiştirilmiş nesne fiziği, maç boyunca beklenmedik anlara izin verir. Kendo çubukları her vuruşta yıpranır ve masalar ve köşe barikatları daha gerçekçi bir maç deneyimi yaratmak için dinamik olarak kırılır.
  • Stratejik savunma komutları, engelleme, kaçma ve kırıcıları içerir.

En son yenilikler hakkında daha fazla ayrıntı için WWE 2K22tamamına göz atın Çevre Raporu #1. WWE 2K22 11 Mart 2022’de satışa sunulacak. (WWE 2K22 Standart Sürüm ve Genler Arası Paket 11 Mart 2022’de satışa sunulacak. WWE 2K22 Deluxe Sürüm ve nWo 4-Life Dijital Sürümü 8 Mart 2022’de satışa sunulacak.)

hakkında daha fazla bilgi için WWE 2K22oyunun adresini ziyaret edin resmi internet sitesihayranı ol Facebookoyunu takip et heyecan ve Instagram #WWE2K22 hashtag’ini kullanarak veya abone olun Youtube.

Outerhaven, WWE 2K22 Korkunç bir şekilde alınması nedeniyle diziden zaman ayırdıktan sonra WWE 2K20 serbest bırakma ve mikro dönüşüm ağır WWE Savaş Alanları 2021’de.

Yazar hakkında
oyun-4

Bir cevap yazın