Kapat

Realme 9 Pro+ yakında Hindistan’da piyasaya sürülecek. Şirket, sosyal medya platformlarında telefonla alay etmeye başladı. Twitter’daki bir yayında Realme, yaklaşmakta olan akıllı telefonun işlemcisini onayladı. Realme Hindistan’ın tweet’ine göre Realme 9 Pro +, MediaTek Boyut 920 5G yonga seti. Yakışıklı ayrıca gelişmiş kamera ve pil performansı ile donatılacak.

Tweet, “#realme9Pro+, yalnızca MediaTek Dimensity 920 5G İşlemciyle değil, aynı zamanda genel akıllı telefon deneyiminizi geliştirmek için daha birçok yükseltilmiş kamera+pil özelliğiyle donatılmış olarak geliyor” diyor.

Realme 9 Pro+ ile birlikte Hindistan’da çıkış yapacak Realme 9 Pro. Her iki akıllı telefonun da 5G bağlantısıyla geldiği onaylandı.

Realme 9 Pro+ kısa süre önce Geekbench listeleme platformunda görüldü. Benchmark web sitesine göre, akıllı telefon 8 GB RAM paketleyebilir ve kutudan çıktığı haliyle Android 12 işletim sisteminde çalışabilir.

Telefonun 6.43 inç full HD+ AMOLED ekranla donatılabileceği söyleniyor. 90Hz yenileme hızına sahip olabilir. Kamera performansı için ahize, selfie’ler için ön tarafta 16 MP’lik bir sensör sunabilir. Telefonun arka tarafında 50MP birincil kameradan oluşabilen üç kamera kurulumu olabilir. Bu, 8MP kamera ve 2MP kamera ile eşleştirilebilir. Akıllı telefonun optik görüntü sabitleme (OIS) desteğiyle de gelmesi bekleniyor.

Realme 9 Pro+, 4500mAh pil ile desteklenebilir. 65 watt hızlı şarj adaptörüne sahip olabilir ve ekran içi parmak izi sensörü sunması bekleniyor. Midnight Black, Aurora Green ve Sunrise Blue, telefonun renk çeşitleri olabilir.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9

Bir cevap yazın