Google, Şubat ayında Stadia’nın Pro mevcut kitaplığının 50 başlığa çıkacağını açıkladı. Profesyonel aboneler anında bir oyun kitaplığı oynayabilir ve oyunları ücretsiz olarak talep edebilir.

En önemlisi, Life is Strange Remastered Koleksiyonu, 1 Şubat’ta Stadia Pro kütüphanesine eklenecek. Koleksiyon, hem Life is Strange hem de Life is Strange: Before the Storm’dan oluşuyor. Her ikisinde de güncellenmiş ışık efektleri ve tamamen hareket yakalanmış yüz animasyonları gibi iyileştirmeler var. Oyun Nintendo Switch’te ertelendi, ancak Stadia da dahil olmak üzere diğer platformlar için daha önce ilan edilen tarihte başlıyor.

Şubat ayında Stadia Pro’ya gelen diğer oyunlar arasında Cosmic Star Heroine, Nanotale – Typing Chronicles, Merek’s Market, One Hand Clapping ve Phogs yer alıyor. Yeni Stadia kullanıcıları, Stadia Pro’nun bir aylık ücretsiz deneme sürümünü alır. İki oyun da abonelik hizmetinden ayrılıyor: Dirt 5 ve MotoGP 20.

Stadia, dahili birinci taraf stüdyolarını kapatırken, hizmet hala devam ediyor ve geliştiricilere teknolojisinden yararlanma fırsatları sunuyor. Google geçen yıl yaptığı açıklamada, “Tamamen Stadia’nın gelişmiş teknik altyapısı ve platform araçları üzerine kurulu bir oyun çözümü arayan ortaklarla çalışmak için önemli bir fırsat görüyoruz. Bunun Stadia’yı uzun vadeli bir hale getirmenin en iyi yolu olduğuna inanıyoruz, endüstrinin büyümesine yardımcı olan sürdürülebilir iş.”

Şubat 2022 için yeni Stadia Pro oyunları:

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1

Bir yanıt yazın