Ay Şövalyesi fragman, çıkış tarihi ve ilk poster burada. Salı günü, Marvel Studios duyurdu – Ay Şövalyesi poster — başrolünde Oscar Isaac’in yer aldığı bir sonraki Marvel Sinematik Evren dizisinin prömiyeri 30 Mart Çarşamba günü Disney+ ve Disney+ Hotstar’da yapılacak. bu Ay Şövalyesi Dizinin Hindistan’da sunulacağı gibi Hintçe, Tamil, Telugu ve Malayalam’da da yayınlanan fragman – Londra’daki bir hediyelik eşya dükkanı çalışanı (Isaac) birden fazla hayat yaşadığını keşfettiğinde, baş karakterin geçmişini ve ortaya çıkışını anlatıyor. , Mısır tanrılarını içeren ölümcül bir gizemin içine çekilmeden önce.

Steven Grant (Isaac) ilk bölümün başında “Uyanma hayatımla rüyalarım arasındaki farkı anlayamıyorum” diyor. Ay Şövalyesi Trailer, Staying Awake adlı bir yardım hattını aradı. Steven bir sabah telaşla uyanır ve kabusundan kaçmaya çalışır, ancak ayağına taktığı tasma sayesinde yüzünün üstüne düşer. bu Ay Şövalyesi Fragman daha sonra yeni Marvel serisinin Londra’da geçtiğini ve Steven’ın Ulusal Galeri’de (şu anda bir Antik Mısır sergisinin açık olduğu) çalıştığını ortaya koyuyor. Steven bir gece müzede çıldırdığını düşünür, ancak hayal ettiği Ay Şövalyesinin yaşlı bir kadın olduğu ortaya çıkar.

Ay Şövalyesi tanıtım videosu

Ay Şövalyesi Hintçe römork

Ay Şövalyesi Tamilce römork

Ay Şövalyesi Telugu römork

Ay Şövalyesi Malayalamca römork

Ama sonra, görünüşe göre müzede farklı bir gecede, Steven (çalan) bir telefon ve bir yere gizlenmiş anahtarlar keşfeder. Telefonu alır ve Layla olarak kabul edilen bir sesle karşılanır. Ay Şövalyesi “Aman Tanrım, yaşıyorsun. Senin neyin var, Marc?” Steven’ın neden Marc olarak adlandırıldığı konusunda kafası karışık. Bu, Marc Spector’un dissosiyatif kimlik bozukluğundan muzdarip olduğu Marvel Comics’teki karakterin arka planıyla bağlantılıdır – ve her bir kimliğinin kendi hayatları vardır. Steven yumuşak huylu bir National Gallery hediyelik eşya dükkanı çalışanı olsa da, Marc’ın tamamen farklı bir hayatı vardır. Ay Şövalyesi tanıtım videosu.

“Çok zor olmalı. Kafanızdaki sesler. Sokakta insanların önünde eğildiği bir kült lider olan Arthur Harrow (Ethan Hawke) Steven/Marc’la tanıştığında ona şöyle diyor: İçinizde kaos var. Başka bir yerde, Steven/Marc’ın çıldırdığını, kendini elinde hiçbir şey bilmediği bir silahla bir minibüsün içinde bulduğunu ve diğer araçlar tarafından kovalandığını ve görünüşe göre Mısır’da Piramitlerde sona erdiğini görüyoruz. “Kaosu kucakla,” diyor Arthur’un bedensiz sesi filmin sonunda. Ay Şövalyesi Steven/Marc’ın doğaüstü bir şekilde mumyalandığını gördüğümüz gibi. Daha önceki o kapüşonlu ve pelerinli gri figür – sanırım Marc’ın kostümü – sonunda geri döner ve birini şiddetle döver.

Ay Şövalyesi 30 Mart Çarşamba günü Disney+ ve Disney+ Hotstar’da gösterime girecek. Hindistan’da, Ay Şövalyesi Hintçe, Tamilce, Telugu dili, Malayalamca ve İngilizce olarak sunulacak. Ay Şövalyesi Mohamed Diab, Justin Benson ve Aaron Moorhead tarafından yönetilen toplam 40-50 dakikalık altı bölümden oluşacak. Jeremy Slater (The Umbrella Academy), dizinin yaratıcısı ve baş yazarıdır. Ay Şövalyesi.

Ay Şövalyesi afiş


CES 2022 merkezimizde Gadgets 360’ta Tüketici Elektroniği Şovundan en son haberleri alın.

.genel-8

Bir yanıt yazın