hakkında çıkan söylentilerin ardından OnePlus’ın ilk Android tableti, kardeş şirket Oppo’nun da benzer planları var gibi görünüyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen, Oppo’nun tableti kısa süre önce Geekbench kıyaslama veritabanında tespit edildi.

tarafından ortaya çıkarılan liste MySmartPrice Tabletin işlemci, bellek ve işletim sistemi gibi bazı özelliklerini ortaya koyuyor, ancak teknik özellikler sayfasının geri kalanı bir sır olarak kalıyor. Görünüşe göre, Oppo çok fazla paketlemeye karar verdi. Yaklaşan tabletinde güçlü Qualcomm Snapdragon 870 işlemci.

Tabletler genellikle birden fazla sürümde gelir, bu nedenle bellek/depolama miktarına ve bağlantı türüne bağlı olarak birden fazla Oppo tabletimiz olabilir, ancak en az bir modelin 6 GB RAM ile geleceğini biliyoruz.

Ne yazık ki, liste, tabletin böyle güçlü bir tablet için gerçek bir dezavantaj olan Android 11’i çalıştırdığını ortaya koyuyor. Oppo’nun fikrini değiştireceğini ve ilk tabletini eski bir sürüm yerine Android 12 ile piyasaya süreceğini gerçekten umuyoruz.

Yeni Geekbench listesi, Oppo’nun tabletinin 120Hz yenileme hızına sahip bir LCD ekrana sahip olacağını iddia eden önceki bir söylentiye yeni bilgiler ekliyor. Aynı rapor, 13 megapiksellik bir ana kameradan ve ikincil bir 8 megapiksellik özçekim kamerasından bahsediyor. Oppo’nun Android tabletinin ilk olarak Çin’de piyasaya sürülmesi ve ardından yılın ilk yarısında Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.telefon-1

Bir yanıt yazın