Endwalker genişlemesinin merakla beklenen sürümü sayesinde uzun bir gecikmenin ardından Final Fantasy XIV’ün Cadılar Bayramı etkinliği nihayet başlamaya hazır – yeni ürkütücü ay Ocak ayında. Aşağıda tam FFXIV All Saints’ Wake çıkış saati ve tarihi var ve o palyaço kostümünü almak için daha fazla beklemeniz gerekmeyecek.

Final Fantasy XIV’in gülünç derecede uzun gecikmeli Cadılar Bayramı etkinliği All Saints’ Wake 2022 (2021?), sonunda bunu yayınlayacak 20 Ocak Perşembe, 12:00 PST / 03:00 EST / 08:00 GMT ve kadar sürecek 2 Şubat, 06:59 PST / 09:59 EST / 14:59 GMT – yani tüm ödülleri toplamak için iki haftadan kısa bir süreniz olacak.

All Saints’ Wake’in Final Fantasy MMO’nun yıllık Cadılar Bayramı olayı olduğu göz önüne alındığında, etkinliğin elbette Ekim ayında gerçekleşmesi bekleniyordu – ancak Endwalker genişlemesindeki büyük gecikme, birçok planlanan etkinliğin de geri itildiği anlamına geliyordu. Noel/Yeni Yıl kutlaması yanına kâr kaldı ama Cadılar Bayramı ta Ocak ayına ertelendi.

Beklemek neredeyse bitti. Oyuncular yakında oyun içi eviniz için palyaço temalı kostüm parçaları, yüz boyama ve hatta perili balkabağı çeşitlerinin kilidini açabilecekler. Etkinlik başladığında, oyuncuların Old Gridania’daki Adventurers’ Guild Investigator ile konuşmaları gerekir. [X:10.4, Y:8.4] (teşekkürler, Nova Crystallis). Unutmayın, bu yolculuğa çıkmak için en az 15 seviye olmanız gerekiyor.

All Saints’ Wake, 20 Ocak Perşembe günü Final Fantasy XIV’te başlıyor.oyun-2

Bir cevap yazın