Uzun süredir söylentiler vardı ama şimdi nihayet 2.4’ten sonraki Genshin Impact karakterinin gerçekten de Yae Miko olacağı doğrulandı. Geliştirici Mihoyo, onu zaten oyuna dahil etmişti, ancak şimdi muhtemelen 2022’de bir Genshin Impact Yae Miko afişinin yakında gelmesi muhtemel – ve bizde de bazı yeni karakter ayrıntıları var.

Yae Miko, Genshin Impact oyuncularının Inazuma hikayesinin bir parçası olarak buluştuğu ana NPC’lerden biridir ve Narukami Adası, Yougou Dağı’ndaki Büyük Narukami Mabedi’nin baş rahibi veya Guuji’sidir. Geçen yılbaşı arifesinde Mihoyo’dan bir tweet’te Ayaka, Yae’nin yılın ilk konuğu oldu.

Gelecekte oynanabilir bir karakter olarak kurulduğu çok açıktı ve şimdi Mihoyo sonunda bunu onayladı. Yeni karakterler Shenhe ve Yun Jin’e odaklanacağı için gelecek hafta çıkacak olan 2.4 sürümünde görünmeyecek – ama bunun yerine Yae Miko şiddetle söylenti Şubat ayı civarında çıkabilecek Genshin Impact 2.5 için.

Yeni tweet’e göre, Yae Miko “Kitsune soyunun soyundan geliyor” – Kitsune Japonca’da “tilki” anlamına geliyor. Yae Miko daha önce “tilki hanımefendi” olarak anılmıştı ve açıkça Mihoyo’nun diğer oyunu Honkai Impact 3’teki benzer Yae Sakura ile bağlantılı olması gerekiyordu – hatta aynı seslendirme sanatçısı Ayane Sakura’ya sahipler.

Mevcut Genshin Impact afiş planlamasına göre Yae Miko ve 2.5 güncellemesi Şubat 2022’nin ortalarında çıkacak, bu nedenle oyuncuların mabet bakiresini ve diğer rivayet edilen karakter Ayaka’nın ağabeyi Ayato’yu alması muhtemel. Daha fazlasını yeni yılda öğreneceğiz.

“şema”:”sayfa”:”içerik”:”başlık”:”Yae Miko’nun bir sonraki Genshin Etkisi karakteri olduğu onaylandı”,”tür”:”haberler”,”kategori”:”genshin-impact “,”user”:”loginstatus”:false,”game”:”yayıncı”:”miHoYo”,”tür”:”RPG”,”title”:”Genshin Impact”,”türler”:[“RPG”,”Free to Play”]oyun-2

Bir yanıt yazın