2006-2012 yılları arasında Call of Duty stüdyosu Infinity Ward’ın eski yaratıcı stratejisti Robert Bowling, Call of Duty serisinin geleceği hakkında yorum yaptı. Twitter’da yayın yapan Bowling, Call of Duty serisinin yeniden inşa edilmesi gerektiğini söyledi.

Bowling, Modern Warzone’dan Call of Duty’nin şu anki durumu hakkında bir tweet’e yanıt olarak, “Yinelemeden daha fazlasına ihtiyacımız var, yeniden canlandırmaya ihtiyacımız var” dedi.

Bowling, Call of Duty serisinin “içerik ağ geçitleri” yerine “temel oynanışa” dönmekten fayda sağlayabileceğini söyledi.

Bowling, “Oyuncularımıza tüketici değil, topluluk gibi davranırdık. Onları pazar geri bildirimi değil harita geri bildirimi için topladık” dedi.

Oyun endüstrisini dolaştıktan sonra, Bowling şimdi “çevrimiçi PvP çok oyunculu oyunların yeni çağını başlatmayı” umut eden yeni bir oyun geliştiricisi olan Midnight Society’nin stüdyo başkanı. Halo Infinite geliştiricisi Quinn DelHoyo kreatif direktör ve Dr. Disrespect de ekibe liderlik ediyor.

Call of Duty’ye gelince, en son giriş Kasım’ın Call of Duty: Vanguard oldu. 2022’nin oyununun Kolombiyalı uyuşturucu kartellerine odaklanan yeni bir Modern Warfare oyunu olduğu söyleniyor.oyun-1

Bir yanıt yazın