Orijinal akıllara durgunluk veren ürkütücü macera oyunu Oxenfree’nin piyasaya sürülmesinden bu yana yaklaşık altı yıl geçti ve nihayet Oxenfree II’nin kesin çıkış tarihini öğrenebiliriz – aslında çok yakında olabilir. PlayStation veri tabanından bir sızıntıya göre, Oxenfree II: Lost Signals 8 Şubat 2022’de çıkacak.

İlk Oxenfree, 15 Ocak 2016’da PC’de yayınlandı ve benzersiz macera oyunu mekaniği, doğal seçim tabanlı diyalog sistemi, ürkütücü atmosferi ve yaratıcı hikaye anlatımı ile hemen övüldü. Cehennem Temelli Afterparty ile uğraştıktan ve Netflix tarafından satın alındıktan sonra geliştirici Night School Studio, ilk oyunu Oxenfree dünyasına geri dönüyor ve sadece birkaç hafta içinde piyasada olabilir.

Buna göre PlayStation Oyun Boyutu Twitter’da, Oxenfree II: Lost Signals, PlayStation’ın kendi sürüm veri tabanında listeleniyor ve çıkış tarihi 8 Şubat – bundan yaklaşık beş hafta sonra. Night School Studio hiçbir şeyi doğrulamadı ve tarih kolayca bir yer tutucu olabilir, ancak oyunların konsol sürümlerini onaylamak için geçen süre göz önüne alındığında, bu kadar yakın bir tarih, umarım doğru olduğuna dair iyi bir işarettir.

Oxenfree II ile geçirdiğimiz kısa sürede çok etkilendik ve devam filminin görünüşte “her yönden orijinali üzerinde genişlediğini” söyledik. Oyun, ilk oyundan farklı bir dizi kahramanı canlandırıyor – orijinali oynadıysanız, nedenini bileceksiniz – karşı karşıya kalmaları için çok daha yüksek bahislerle. PlayStation veritabanı çıkış tarihi doğruysa, hayranların kendilerinin öğrenmesi uzun sürmez.

Henüz yapmadıysanız, ilk Oxenfree’yi tekrar veya ilk kez oynamaya değer. Şu anda tüm platformlarda harika ve son derece ucuz olmakla kalmıyor, aynı zamanda devam filmindeki kötü adamlar şu anda orijinalin hikayesini işgal ediyor – bu nedenle Oxenfree II olayları için bir teaser istiyorsanız, tekrar dalmaya değer.

“şema”:”sayfa”:”içerik”:”başlık”:”Oxenfree 2 beş hafta içinde çıkabilir”,”tür”:”haberler”,”kategori”:”oxenfree-2-lost- sinyaller”,”user”:”loginstatus”:false,”game”:”yayıncı”:”MWM Interactive”,”tür”:”Puzzle”,”title”:”Oxenfree II: Kayıp Sinyaller”, “türler”:[“Puzzle”,”Indie”]oyun-2

Bir cevap yazın