Bir web siteniz olduğunda, SEO çok önemli bir unsurdur. Arama motorlarında rakiplerinin önüne geçmek için yazılı içeriği optimize etmekten ibarettir. Ancak bu, bazen teknik olabilen tüm SEO çarklarının kullanılmasını gerektirir.

Neyse ki, artık AISEO.ai gibi bu tür içeriklerin yazılmasını kolaylaştıracak araçlar var. Bu son metinleri oluşturur, optimize eder ve yeniden yazar veya yapay zeka (AI) kullanan makaleler.

aynı kategoride

İdeal sunum destesini oluşturmak için 60 ücretsiz şablon

Saniyeler içinde elde edilen arama motoru optimize edilmiş metinler

AISEO.ai, çeşitli kullanım durumlarına yanıt veren bir yazı asistanıdır. İlk olarak, yazılı içeriği optimize etmenize olanak tanır. Bir blog yazısı yazarken, kötü ifade edilen öğeler vurgulanacaktır. Metni iyileştirecek ve optimize edecek alternatifler veya formülasyonlar önerilecektir.

İlhamınız tükeniyorsa, AISEO.ai’ye dönmek de iyi bir fikirdir. Araç, basit başlıklardan veya alt başlıklardan arama motorları için optimize edilmiş tam paragraflar oluşturur. Ayrıca, değerli zamandan tasarruf ederek, madde işaretleri listenizi birkaç saniye içinde paragraflara dönüştürmek de mümkündür. Bir fikri yeniden formüle etmek istiyorsanız, açıklama aracını kullanmanız önerilir.

Aynı zamanda AISEO.ai, yazma işini kolaylaştıracak şablonlar sunar. Farklı durumlarda kullanılabilecek çok sayıda var: bir blog makalesinin meta açıklamasını yazmak, bir reklam, bir Amazon açıklaması …

Şu anda, AISEO.ai’nin tüm özellikleri ömür boyu 300 $ yerine sadece 39 $ karşılığında sunuluyor. AppSumo pazarında !

Siècle Digital’in editör kadrosu, profesyoneller için her gün en ilginç ücretsiz, ücretsiz veya ücretli araçları sunar. Bazı web ürünleri bazen, yazılım bize ilginç geldiğinde seçtiğimiz geçici anlaşmalarla bağlantılı güçlü indirimlerden yararlanır. Bu durumda olduğu gibi, bazı içerikler sponsorlu değildir, ancak bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir.genel-16

Bir cevap yazın