Günün Otomobil Haberleri kaynağı, Rusya pazarındaki en uygun fiyatlı kamyonetlerden bir seçki yayınladı. Listede sekiz model yer aldı.

fotoğraf: UAZ

Derecelendirme elbette UAZ Pickup ile açılıyor. 1,6 milyon ruble başlangıç ​​​​fiyatıyla, listedeki bir sonraki araba hemen 1 milyondan fazla daha pahalı olduğundan yakın bile rakibi yok.

Ve bir sonraki JAC T8. Elbette bu çok daha modern bir araba ama 2,85 milyon rubleden başlıyor. Bu para karşılığında alıcıya iki litrelik benzinli motor ve manuel şanzıman verilecek.

GWM Poer King Kong ise 2,9 milyon ruble başlangıç ​​fiyatıyla üçüncü sırada yer alıyor. Tabanda ayrıca 150 hp gücünde iki litrelik bir motor bulunmaktadır. ve manuel şanzıman.

DongFeng DF6 için 3 milyondan istiyorlar ve buradaki güç sadece 136 bg olacak, JAC T8 Pro 3,05 milyondan başlıyor, JAC T9 en az 3,4 milyona mal olacak, ancak zaten 224 beygir gücünde bir motor var ve sekiz vitesli bir makine.

Ayrıca 3,25 milyon ruble karşılığında GWM Poer var ve seçimin en pahalısı olan Changan Hunter Plus, burada alıcıya ayrıca otomatik bir şanzıman verilecek ve iki litrelik benzinli motor üretilecek. 226 hp.genel-22