Joe Maring / Dijital Trendler

Her zaman yanında dizüstü bilgisayar taşımak istemeyen ve tablet sahibi olmayı mükemmel bir alternatif olarak gören biriyseniz tabletler harikadır. Durum buysa ve dizüstü bilgisayarın yerine tablet kullanmak istiyorsanız Galaxy Tab S9 Ultra gibi piyasadaki en iyi tabletlerden birini tercih etmek isteyeceksiniz. Neyse ki, Samsung’un size 950 $’dan 1.200 $’a kadar doğrudan bir indirimin yanı sıra 800 $ değerinde takas kredisi sağlayan oldukça önemli bir Anma Günü teklifi var. Bu, üst düzey bir tabletle takas yaptığınızı varsayarsak, Galaxy Tab S9 Ultra’yı potansiyel olarak 150 $ gibi düşük bir fiyata alabileceğiniz anlamına gelir; ancak tabletiniz birkaç yaşındaysa bunun yarısını alma olasılığınız daha yüksektir. Yine de, orijinal 250$’lık indirim artı 400-800$’lık bir indirim oldukça önemli olabilir.

Neden Samsung Galaxy Tab S9 Ultra’yı satın almalısınız?

Samsung Galaxy Tab S9’u ilk kez incelediğimizde, özellikle iPad Pro’nun daha ucuz olması nedeniyle aşırı derecede pahalı olması nedeniyle tavsiye edilmesi zor bir tablet olduğu sonucuna vardık. Bununla birlikte, indirim ve potansiyel takas kredisi ile fiyat o kadar da kötü değil ve 12,9 inçlik ekrandan daha büyük olan gerçekten devasa 14,6 inçlik ekran gibi diğer mükemmel özelliklerden bazıları öne çıkmaya başlıyor. inç iPad Pro. Tabii ki, bunun da kendi sorunu var; özellikle uzun süreler boyunca tutmanın oldukça ağır olması, ancak standı olan bir kılıfla kullanırsanız bu sorun büyük ölçüde hafifletilebilir.

Galaxy Tab S9 Ultra’nın bir başka harika özelliği de mükemmel performansa sahip olması ve M2 gibi bir modelle tam olarak rekabet edemese de, özellikle yalnızca Android tabletlerle uğraşmak isteyenler için güç açısından kesinlikle orada. . Bir başka harika şey de, beraberinde gelen gerçekten devasa 11.200 mAh pildir; bu, tableti ana iş makinesi olarak kullanmak isteyenler için mükemmel kılar, özellikle de yoğun kullanımda ve tam şarjla size en azından akşama kadar dayanması gerektiği için. .

Sonuç olarak Galaxy Tab S9 Ultra biraz tartışmalı olabilecek bir tablet; ağır ve pahalıdır, ancak birçok harika avantaj ve özellik ile birlikte gelir. Neyse ki, 250 $’lık indirim, onu 950 $’a düşürüyor ve potansiyel olarak takas kredisinde 800 $’a varan indirim, tek büyük dezavantajın ağırlık olduğu anlamına geliyor ve bu noktada sizin için olup olmadığına karar vermeniz çok daha kolay oluyor . Değilse, yararlanabileceğiniz başka birçok harika tablet fırsatı da var.
genel-19