Şimdiki gibi klasik filmler arasında Örümcek Adam filmler ve 1999 Mumya fiske, yeniden yayınların baharı oldu. Çoğu Sony ve Disney gibi stüdyolardan geldi ama şimdi Paramount geri dönerek bir oyun yapıyor. Star Trek III: Spock’ı arayın gümüş ekrana.

Filmin yaklaşmakta olan 40. yıldönümünü anmak için -1 Haziran 1984’te sinemalarda gösterime girdi- film 14 Haziran’da sinemalarda gösterime girecek. Bu yazının yazıldığı sırada, sadece 14 Haziran’da mı olacağı yoksa daha uzun süre mi kalacağı belli değil. artık yeniden yayınlarda daha çok olan bir şey; Hayalet Tehdit iki haftalık bir koşu vardı. Ne dır-dir Matt Ferguson’un özel bir poster çizdiği biliniyor. Hayalet ve diğeri yeniden yayınlandı Yıldız Savaşları filmleri için özel bir poster hazırladı. Spock’ı arayın, aşağıda görebilirsiniz.

Star Trek 3 Sinemalara Dönüş Yolunu Buldu başlıklı makale için resim

Resim: Matt Ferguson/Paramount

Spock’ı arayın 1982’lerle başlayan üç bölümlük hikayenin orta bölümüydü Han’ın Gazabı. Spock filmin sonunda öldü ama onun yaşayan ruhu (veya katrası) McCoy’un zihnine aktarıldı. Khan’ı yendikten sonra Federasyon tarafından dağıtıldı. Girişim mürettebat, Spock’ı ölümden geri getirmenin bir yolu olarak Spock’ın cesedini Vulcan’a geri götürmek için yeniden bir araya geldi. Önlerine çıkan tek şey, Khan’ın kullanmayı denediği Genesis dünyalaştırma cihazını çalmak isteyen bir grup düşman Klingon’dur (Christopher Lloyd liderliğindeki).

Spock Leonard Nimoy tarafından uygun bir şekilde yönetildi ve bu onun ilk kez kamera arkasına geçmesiydi. O ilk oldu Yıldız Savaşları oyuncu kadrosundan serinin yönetmenliğini yapma şansı elde edecek ve daha sonra onları Jonathan Frakes, Gates McFadden, Patrick Stewart ve çok daha fazlası takip edecek. Yayınlandığında oldukça sağlam eleştiriler aldı ve 87 milyon dolar kazandı; bu da Nimoy’un her zaman metanetli bir Vulkan olmanın ötesinde daha fazla filmde yer alması anlamına geliyordu: 1986’daki hikayeyi o yönetti ve tasarladı. Star Trek IV: Eve Yolculuk, ve 1991’leri yazdı Star Trek VI: Keşfedilmemiş Ülke. (Franchise dışında ayrıca şu tür filmler de yönetti: Üç Adam ve Bir Bebek, İyi Anne, Ve İmam) nikahı.)

Bu arada, neredeyse biten son sezonu Yıldız Savaşları: Keşif, ve geçtiğimiz günlerde 15. yıl dönümü 2009 filmi yeniden başlatarasında diğer Yıldız Savaşları son dakika haberleriFranchise için hareketli bir dönem.

[aracılığıyla[viaİmparatorluk Dergisi]


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7