Naughty Dog ortak stüdyo başkanı Neil Druckmann, yakın zamanda Sony ile yapılan bir röportajda, geliştiricinin bir sonraki oyununun “oyuna dair ana akım algıyı yeniden tanımlayabileceğini” söylediğini iddia eden bir açıklamaya açıklık getirdi. Uncharted’ın arkasındaki stüdyo ve Bizden geriye kalanlar bundan sonra ne üzerinde çalışılacağını açıklamadı, ancak Naughty Dog’un sahibi olan şirket olan bir Sony röportajı, Druckmann’ın bu sözleri söylediğini söylüyor ve kendisi de bunu bir takip beyanında açıklığa kavuşturdu.

Röportajda Druckmann’a, aklındaki kişisel vizyon veya hayal projesi sorulduğunda, Sony transkripti şunları ifade ediyor: “Bu yeni oyunun nasıl olacağını görmek için sabırsızlanıyorum.” [from Naughty Dog] Özellikle The Last of Us’ın başarısının ardından yankı uyandırıyor, zira ana akım oyun algısını yeniden tanımlayabilir.”

Bu son kısım manşetlere taşınıyor, Druckmann’ın cevabının kendi açık versiyonu bu ifadeyi hiç içermiyor. Bu ruhun bir kısmı, aşağıda yazdığım Druckmann’ın tek oyunculu oyunları hakkında söylediği iddiaların temelinde bulunabilir.

“Dolayısıyla, sadece yaptığımız bu oyun için heyecanlanmıyorum – ve bu bizim için gerçekten yeni bir şey – aynı zamanda dünyanın buna nasıl tepki vereceğini görmekten de heyecan duyuyorum” – bu alıntı gibi görünüyor Sony’nin Druckmann’ın söylediklerine çok benzer.

Druckmann ekler Sony röportajında ​​”bazı sözlerim, bağlamım ve niyetim ne yazık ki kayboldu” ve tam cevabından alıntılar aşağıda yazıldı.

“Eh, ben zaten buna sahip olduğum için çok şanslıyım. Hayalimdeki projelerin birçoğunu gerçekleştirme şansını yakaladım,” diye söze başlıyor Druckmann. “Şu anda yeni bir proje üzerinde çalışıyorum. Ve bu belki de şimdiye kadar bir proje için yaşadığım en heyecan verici şey. Bu konuda konuşamam yoksa patronlarımız bana çok kızarlar.

“Sanırım genel olarak şu anda çok güzel olduğunu düşündüğüm bir şeyler oluyor. Bu da oyun oynamaya yönelik daha önce hiç görmediğim yeni bir takdirin var olduğu anlamına geliyor. Mesela ben büyürken oyun oynamak daha çok çocuklara özgü bir şeydi. Artık herkes için açıkça görülüyor. Ama sanki bir oyuncuysanız, oyunların potansiyelini bilirsiniz ve oyun oynamayanlar aslında neyi kaçırdıklarını bilmiyorlar.

Druckmann şöyle devam ediyor: “Umudum, The Last of Us’ı bir TV şovu olarak yaptığımızda bunu değiştirebilmemizdi.” “Ve neden bu işe bu kadar dahil oldum. Bunun iyi olmasını çok istedim çünkü bunun olmasını istedim, bu da birinin diziyi izleyip gerçekten beğenmesine benziyor.”

YouTube Küçük Resmi

“Dolayısıyla, sadece yaptığımız bu oyun için heyecanlanmıyorum – ki bu bizim için gerçekten yeni bir şey – aynı zamanda dünyanın buna nasıl tepki vereceğini görmek de beni heyecanlandırıyor. The Last of Us ve dizinin başarısı nedeniyle oyun dışındaki insanlar bile bundan sonra ne yayınlayacağımızı görmek için bize bakıyor. Bu şeye verilecek tepkiyi görmek beni çok heyecanlandırıyor ve bu konuda zaten çok fazla şey söyledim. Orada duracağım.

PC’de Naughty Dog’un macerasına dalmak istiyorsanız, sisteminiz için The Last of Us sistem gereksinimlerinin yanı sıra en iyi The Last of Us ayarları hakkında bilmeniz gereken her şeye sahibiz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2