Yeni bir tablet arayışındaysanız ve her şeyi yapabilecek bir şey istiyorsanız Best Buy, Samsung Galaxy Tab S9 Ultra için harika bir fırsat sunuyor.

Samsung, tabletlerini en iyi iPad’ler için ciddi bir tehdit haline gelecek kadar geliştirdi. Ve şuna bakıyorum Gökada Sekme S9 Ultranedenini görmek kolaydır.

Birincisi, bu tablet muhteşem. Bu, ertelediğiniz görevi tamamlama isteği uyandıran türden bir alettir ve bu çok şey ifade eder.

Kimse görünüşü için tablet satın almıyor. Sekme S9 Ultra 14,6 inçlik devasa bir ekrana sahip ve 120Hz yenilemeyi destekliyor.

Ekran boyutunu korkutucu buluyorsanız, bunun inanılmaz derecede kompakt bir tablet olduğunu ve dolayısıyla onu kullanmanın bir güçlük olmadığını bilmek sizi memnun edecektir.

Kaputun altında, cihazın günlük görevleri yerine getirmesine olanak tanıyan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yer alıyor.

Liste, aynı anda üç uygulamayı açmanıza izin veren işletim sistemi tarafından tutulmaz. Dizüstü bilgisayar hissini istiyorsanız üretken çalışma ve çoklu görevler için mükemmel olan DeX moduna geçebilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz bir kaleme sahip olursunuz. Sekme S9 UltraNotları karalamak ve not almak için kullanabilirsiniz. Tablet gibi S Pen de IP68 sertifikasına sahip.

Gökada Sekme S9 Ultra 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanıyla fiyatı 1.199,99 ABD dolarıdır, bu da onu 1.299 ABD doları tutarındaki 13 inç iPad Pro’dan daha uygun fiyatlı kılar. Best Buy şu anda 250$’lık bir indirim sunuyor. Sekme S9 Ultrafiyatını 949,99 dolara düşürdü.

Bu hala tam olarak ucuz olmasa da, bunun dört yıllık yazılım desteğine sahip ve ayrıca depolama alanınızın asla tükenmemesini sağlamak için bir microSD yuvasına sahip, birinci sınıf bir tablet olduğunu unutmayın.

Yeni fiyat, tabletin sunduğu her şey için makul görünüyor; bu nedenle, uzun süre dayanacak üst düzey bir Android tablete ihtiyacınız varsa bunu tercih edin.telefon-1