Stromatosoft Co. Ltd, kızların zindan RPG’sini sevdiğini duyurmaktan heyecan duyuyor, “Cadı ve Zambaklar” artık çıktı! 2022 kitlesel fonlama hedefini %2100 aşan bu oyun, Japonya’nın en tanınmış ve yükselen yıldız seslendirme sanatçılarından bazıları tarafından tamamen seslendiriliyor. Bunu kutlamak amacıyla oyun yalnızca önümüzdeki iki hafta boyunca %15 indirimle satışa sunulacak.

Cadı ve Zambaklar ile Zindan Arkadaşlığı

Witch and Lilies, oyuncuların kadın karakterler arasındaki romantik ilişkileri geliştirdiği 3 boyutlu, zindanda gezinen bir RPG’dir. On benzersiz sınıftan beş kızdan oluşan bir parti oluşturun ve tehlikeli zindanlardan geçin; üstelik aralarındaki ilişkileri yönetirken! Sonunda bu dünyayı yaratan orijinal cadının gizemini ortaya çıkarın.

Oyun, klasik zindan tabanlı RPG’lerden ilham alıyor ancak ana oyun sistemi olarak benzersiz bir romantizm simülatörüyle destekleniyor. Witch and Lilies, Eylül 2022’den itibaren kitle fonlaması ile sağlanan bir oyundur ve oyuncuların ve kızların sevgisi topluluğunun desteği sayesinde orijinal hedefinin %2100’ünden fazlasını elde etmiştir.

Aşkta ve Savaşta Her Şey Mübahtır

Kızlar randevulara çıkıp sevgili oldukça yetenekleri de gelişecektir. Bu onlara savaşta üstünlük sağlayacak tekniklerin bir kombinasyonunu kullanmalarına olanak tanır. Fakat! Başka biriyle aşk yaşarken yakalanırsan partnerin kıskanabilir ve senden ayrılabilir. Optimal bir ekibin karakter becerilerini ve bunlar arasındaki ilişki uyumluluğunu dengelemesi gerekecektir. Açıkçası, zindandaki tek tehlike canavarlar değil, kırık kalplere de dikkat etmeniz gerekecek.

-Basın bülteni

Satın alabilirsiniz Erken erişim Şu anda!oyun-4