Tema Parkından Rollercoaster Tycoon’a kadar kendi sanal sürüşlerinizi yapmak onlarca yıldır oyun dünyasının bir parçası. Modern sistemlerde oynayabileceğiniz en iyi tema parkı simülasyonlarından biri Gezegen Hız treniinanılmaz bir şekilde sekizinci yaşına yaklaşıyor. Hız treni hayallerinizi gerçekleştirmek için tonlarca güncelleme ve geniş kapsamla, hala güçlü bir şekilde gidiyor ve şu anda devam eden büyük bir indirim, daha da güçlü olmasına yardımcı oluyor.

Frontier Developments tarafından geliştirilen Planet Coaster, 2016 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri hız treni oyunlarının alevini canlı tutuyor. Tema parkınızı nasıl inşa edeceğiniz konusunda büyük miktarda özgürlük sunan bu sandbox oyunu, türün zirvesinde yer alıyor. Bunu sadece biz söylemiyoruz, Steam’de oyun %91 Çok Olumlu derecelendirmeye sahip ve arkasında 51 binin üzerinde inceleme var.

Sık sık indirilen DLC’ler ve yarattıklarınızı diğer Planet Coaster hayranlarıyla paylaşma olanağı sayesinde işleri canlı tutsa da, oyuncu sayıları yıllar içinde biraz azaldı. Pek çok yeni oyunun önünde olmasına ve sağlıklı bir oyuncu tabanına sahip olmasına rağmen Planet Coaster bir süredir dünyayı ateşe vermedi.

Son zamanlarda yapılan bir satış bunu değiştirdi. Fiyatı tarihin en düşük seviyesine düştü ve çok sayıda yeni oyuncu ilk kez bu oyuna dalmaya başladı. Bu yazının yazıldığı sırada Planet Coaster, son rakamlara göre şaşırtıcı bir artışla 24 saatlik oyuncu zirvesi olan 10.224’e ulaştı. Biraz azalıyor gibi görünüyor ama uzun bir haftasonunun kapıyı çalmasıyla bu sayının tekrar yükseldiğini görebiliriz. Gerçek hayattan uzaklaşıp kendi kurallarınızı koyabileceğiniz bir yere gitmek ve elbette en son eserlerinizden keyif alan insanların çığlıklarını duymak için mükemmel bir zaman olabilir.

Yapabilirsiniz 30 Mayıs Perşembe gününe kadar Planet Coaster’da %95 indirim. Bu, fiyatını normal 44,99 $ / 29,99 £’dan 2,24 $ / 1,49 £’a düşürüyor. Açıkçası, alabildiğiniz oyun miktarı göz önüne alındığında, bu çok saçma bir teklif gibi geliyor ve şu anda hızla artması şaşırtıcı değil. Bu teklife katılmak istiyorsanız, şu adrese gidin: Buhar sayfası Daha fazla bilgi edinmek için.

Veya başka bir yere gidebilir ve oynayabileceğiniz en iyi inşaat oyunları rehberimiz veya en iyi simülasyon oyunları rehberimiz gibi başka bir şeye göz atabilirsiniz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2