Fortnite Star Wars güncellemesi, özellikle oyuna ışın kılıcı alma özelliği sayesinde oyuncuların kaçırmak istemeyeceği bir güncelleme. LEGO Fortnite’ın yeni Asi Macerası etkinliğini oynarken ışın kılıcı almak oldukça kolaydır. Bir ışın kılıcına sahip olduğunuzda, ışın kılıçlarının ne kadar ağır görev olduğu göz önüne alındığında, çoğu yaygın düşmanı tek bir kaydırmayla neredeyse yok edebileceğinden, savaş son derece kolay hale gelecektir.

LEGO Fortnite’ta Işın Kılıcı Nasıl Alınır?

Oyuncular, Star Wars güncellemesinden sonra LEGO Fortnite’ın en başında, bir İmparatorluk Yıldız Destroyeri’nin kendi dünyalarına çarpmasını izleyecek ve ardından ışın kılıçları alma maceramız başlayacak. Buradan oyuncular Kaptan Bravara adlı bir karakterle tanışabilirler ve ona Asi Karakolunu bulmak için kullanılabilecek makrodürbünler verilecek.

Oyuncular Asi Karakolu’nu keşfettiklerinde üssü geliştirerek bir ışın kılıcı alabilecekler. Üs 6. seviyeye yükseltildiğinde oyuncular Kaptan Bravara tarafından bir ışın kılıcıyla ödüllendirilecek. Ancak oyuncular, Rebel dünyasındaki Rebel Mağaralarını keşfederek daha fazla ışın kılıcı elde edebilirler ve bu şekilde oyuncular farklı renklerde ışın kılıçları elde edebilirler.

Oyuncular konumu bulmak için makrodürbünlerini kullanabilirler, kırmızı ışın kalkanları sayesinde öne çıkacaklar. Tüm mağarayı geçtikten sonra oyuncular sonunda yeşil, kırmızı veya mavi bir ışın kılıcı içeren ganimeti keşfedecekler. Oyuncular rastgele bir renk alacak ve daha fazla ışın kılıcı elde etmek için bu işlemi yapmaya devam edebilecekler.

Işın kılıçları oyunda kullanılabilecek en iyi silahlardan biridir çünkü oyuncuların düşmanları tek vuruşta ortadan kaldırmasına olanak tanır, ayrıca karanlıkta keşif yaparken dünyayı da aydınlatır. LEGO Fortnite’ta ışın kılıçlarının nasıl alınacağı hakkında bilmeniz gereken her şey bu.oyun-4