Embracer geçen yıldan bu yana zorluklar ve mali çalkantılar yaşıyor olsa da şirketin video oyunu işinden çıkma planı yok gibi görünüyor. Şirkete göre 70 oyun projesi üzerinde çalışılıyor ve 2024-2025 mali yılında piyasaya sürülecek.

Bu, şirketin açıklamasıyla ortaya çıktı son üç aylık kazanç raporu nerede yazıyor, “. Toplamda, 2024/25 Mali Yılında, en az üç önemli duyurulmamış başlık da dahil olmak üzere 70’ten fazla proje yayınlamayı bekliyoruz.”

“Önemli duyurulmamış oyunlar” hakkında daha fazla bilgi verilmedi, ancak 70 oyundan birinin, Sabre Interactive’e göre “hayatta ve iyi” olduğu söylenen, belirsiz bir proje olan Knights of the Old Republic Remake olmasını umuyoruz. şimdi projeyle ilgileniyorum.

Bu duyurulmamış projelerden biri iptal edilen Deus Ex oyunu olabilir mi? Teknik olarak oyun resmi olarak açıklanmadı/açıklanmadı ancak bu Ocak ayında ortaya çıkan bir raporda Eidos Montreal’de işten çıkarmalar yaşandığı ve projenin iptal edildiği belirtildi.

Yayınlanmanın çok uzak olmadığı göz önüne alındığında, Embracer’ın bu duyurulmamış oyunlardan bazılarını önümüzdeki ay Yaz Oyun Festivali’nde duyurma şansı var. Bu, çoğu zaman haberlerde yer aldıkları göz önüne alındığında, şirkete çok ihtiyaç duyulan olumlu basın kapsamını sağlamalıdır; bu, stüdyo kapanmaları veya işten çıkarmalarla ilgilidir.

Embracer, kanamayı durdurmak ve bir miktar parayı telafi etmek için yakın zamanda Sabre Interactive’i 500 milyon dolara Beacon Interactive’e ve ayrıca Gearbox Software’i Rockstar Games’in ana şirketi Take-Two Interactive’e sattı.oyun-6