Hopoo Games, Risk of Rain 2 güncellemesi 1.10’u tüm platformlarda yayınladı ve bu büyük “Devotion” güncellemesi için! Oyuncular Dead Cells ortak çalışma içeriğini, yeni bir haritayı, Artifact of Delusion’ı ve daha fazlasını bekleyebilirler! PC’de sürüm 1.10 olarak görünecek olan Risk of Rain 2 Devotion güncelleme yama notlarının tamamı için okumaya devam edin.

Yağmur Riski 2 Güncelleme 1.10 Yama Notları | RoR2 Sürüm 1.10 Yama Notları | Yağmur Riski 2 Adanmışlık Güncelleme Yama Notları:

İşte tl;dr versiyonu:

  • Yemyeşil Şelaleler: Bu aşama Petrichor V’in yemyeşil bitki örtüsü, dalgalanan şelaleler ve galaktik enkazlarla dolu biyolojik çeşitliliğe sahip bir alanıdır.
  • Adanmışlık Eseri: Kendi kişisel Lemuryalı ordunuzu geliştirin! Bu eser, dronların yerini yumurtalarla değiştiriyor. Oyuncular bir eşyayı teslim ederek ve yanlarında savaşması için bir Lemuryalıyı serbest bırakarak yumurtalardan çıkabilirler. Kurban edilen eşyalar, düşmanlarınızla ziyafet çekerken büyüyen ve gelişen Lemuryalılar üzerindeki etkilerini yansıtıyor!
  • Yanılsama Eseri: Bu eser, bir ışınlanma etkinliğinden sonra tüm sandıkları kapatarak daha sonra oyuncular tarafından yeniden açılabilmesini sağlar. Ancak bir değişiklik var: Daha önce sandıktan hangi eşyanın çıktığını doğru bir şekilde tanımlamanız gerekiyor. Doğru tahmin edin ve yeni zenginlikler sizin olsun! Yanlış tahmin ederseniz öğeyi kaybedersiniz.
  • İşbirliği Görünümü: Ölü Hücreler kahramanı The Prisoner, Paralı Asker için ücretsiz bir Alternatif Görünüm olarak Hayatta Kalanlar arasına katılıyor

Yeni içerik

Yanılsama Eseri

Artifact of Delusion, ışınlanma etkinliği bittiğinde tüm sandıkları sıfırlar ve oyunculara, sıfırlanan sandıklarla etkileşime girmeleri halinde ek öğeler alma şansı verir.
Oyuncular ışınlanma etkinliğinden önce bir sandık satın aldığında, sandık ondan hangi toplamanın üretildiğini hatırlayacaktır. Işınlanma etkinliği bittikten sonra Oyuncular daha önce satın alınan (ve sıfırlanan) sandıklarla etkileşime girebilir. Oyuncu sandıkla etkileşime girdiğinde, aralarından seçim yapabileceğiniz üç alım seçeneğinin bulunduğu küçük bir pencere açılacaktır; biri sandıktan oluşturulan doğru alım ve iki sahte seçenek, Oyuncunun envanterinden taklit edilecektir. Oyuncu, orijinal olarak sandıktan oluşturulan alma seçeneğini seçerse, Oyuncuya ödül olarak o öğe verilecektir, bu da Oyuncunun o sandıktan iki öğe kazanması anlamına gelir. Oyuncu yanlış alım seçeneğini seçerse seçilen öğeyi kaybeder.

Adanmışlık Eseri

Drone’ları, Lemuryalı yoldaşlar doğuran etkileşimli yumurtalarla değiştirir.

Bir yumurtayla etkileşime girildiğinde, bir Lemuryalı yoldaşın ortaya çıkması için bir öğenin feda edilmesini gerektiren bir uyarı belirir. Kurban edilen eşya yeni ortaya çıkan Lemuryalıya verilir ve uygulanır. Partide birden fazla Lemuryalı varsa öğeler tüm Lemuryalılar arasında paylaşılır. Lemuryalı yoldaşların hayatta kaldığı her ışınlanma olayı, onlara yeni nitelikler kazandıran, güçlenmelerini sağlayan ve başladıkları öğenin ek bir yığınını veren bir evrimi tetikler.

Kendini adamış Lemuryalılar, hayatta kalmalarına ve diğer canavarlar gibi zorluk zamanlayıcısına göre ölçeklenmelerine yardımcı olmak için normal elitlerinkine eşit hasar ve sağlık güçlendirmeleriyle başlarlar. Bir Lemuryalı her geliştiğinde, hayatta kalma oranlarına yardımcı olmak ve oyuncuları zorluk eğrisinin ilerisinde kalmaya teşvik etmek için başka bir hasar ve savunma takviyesi yığını kazanır.

Lemuryalılar öldüğünde, kendilerine verilen aynı seviyedeki eşyanın bir parçasını düşürürler ve eşyaları eşya havuzundan çıkarılır.

Yeni harita: Verdant Şelalesi

Verdant Falls, oyuncuların bu yeni güncellemede keşfedebileceği kayıp bölgelerden biri. Yemyeşil bir çevreye sahip çarpıcı bir haritadır ve oyunculara keşfedecekleri çok fazla alan sağlar. Geliştirici Günlüğü’nde bu harita ve Seekers of the Storm’a gelecek diğer altı harita hakkında daha fazla ayrıntıya gireceğiz.

Ölü Hücrelerle Geçiş Etkinliği

Birçoğunuz bir yıl önce Dead Cells’te Risk of Rain’den ilham alan bazı içerikleri oynama şansına sahip oldu, biz de bu iyiliğin karşılığını verme zamanının geldiğine karar verdik. Bugünden itibaren tüm oyuncular için Risk of Rain 2’ye çok özel bir Paralı Asker görünümü geldi. Bugün gelin ve bir göz atın. Size birini hatırlatacağını düşünüyoruz

Küçük hata düzeltmeleri

  • Affet Beni Lütfen ekipmanı artık öldürme etkisinde sürekli olarak tetiklenmiyor
  • Artifact of Command artık Ay Paralarının ortaya çıkmasını engellemiyor
  • Sandık, Havai Fişek ve Kalamar Taretinin istismarı düzeltildi
  • Şeytanlar ve Yengeçler mücadelesi normal şekilde açılıyor

İşte bu kadar. Bu büyük güncellemeden kaynaklanan hataları düzeltmek için başka bir Risk of Rain 2 yaması yayınlanırsa okuyucularımıza haber verelim.oyun-6