Çok daha iyi Series 9 ortalıkta varken ve hücresel bağlantısı olan ve olmayan birçok modelde sıklıkla inanılmaz fiyatlara indirim yapılırken neden Apple Watch Series 7’yi satın almayı düşünesiniz ki? Cevap basit ve dört harften oluşuyor: w, o, o, t.

Doğru, Amazon’un sahibi olduğu e-perakendeci, 2021’de piyasaya sürülen akıllı saati, Seri 7’nin ileri yaşını ve Seri 9’un eski sürüme göre bariz güçlü yönlerini göz ardı etmenize yetecek kadar düşük bir fiyata satışa sunuyor. Acele ederseniz, yepyeni, kullanılmamış, açılmamış ve hasarsız durumda, hala çok güçlü, güzel görünümlü ve özelliklerle dolu bir giyilebilir cihaz olduğu inkar edilemez bir şekilde sadece 249,99 $ ödemeyi düşünüyorsunuz.

Daha da iyisi, bu ultra uygun fiyatlı Apple Watch Series 7 birimlerinin 1 yıllık tam üretici garantisiyle birlikte gelmesi, dolayısıyla (diğer avantajların yanı sıra) AppleCare hizmetine uygun olmasıdır. Bundan daha da iyisi, Woot’un oldukça indirimli Seri 7 cihazlarının 4G LTE desteğinin yanı sıra jumbo boyutlu 45 mm’lik bir kasa (yeşil) ile donatılmış olmasıdır; Bu modelin lansman sırasında maliyeti ne kadardı?
Elbette bu, 2024 yılında, 4G LTE bağlantısına sahip 45 mm Apple Watch Series 9’un Amazon’da genellikle 430 dolar gibi düşük bir fiyata satıldığı, ancak yine de 430 doların 250 doların altına bile yaklaşamadığı pek adil bir karşılaştırma değil.

Ve gerçekten adil bir karşılaştırma istiyorsanız, Amazon şu anda Woot’un yepyeni birimler için son fiyatının yaklaşık 50 doların altında yerleşik hücresel yeteneklere sahip “yenilenmiş” 45mm Seri 7’yi listeliyor; bu da ikinci e-satıcının katil yeni anlaşmasından başka bir şey değil bu çok daha ilgi çekici.

Bunun, inanılmaz derecede keskin ve parlak kalan Her Zaman Açık Retina LTPO OLED ekrana sahipken, EKG, kalp atış hızı, kandaki oksijen, uyku ve düşmeler gibi önemli şeyleri tam olarak izleyebilen bir akıllı saat olduğunu unutmayın… 2024’e kadar bütçeye uygun akıllı saat standartlar.
Kabul ediyorum, pil ömrü çok iyi değil ve bir sıcaklık sensörü veya Çift Dokunma hareketi almıyorsunuz, ancak yazılım desteği gerçekten ve açıkça rakipsiz… 250 dolar karşılığında.telefon-1