Oyun oynamanın keyfi, yeni fikirlerin beklenmedik şekillerde ortaya çıktığını görmektir. Türler yeni bir şey yaratmak için bir araya getiriliyor. Şeyler birbirini harekete geçirir ve parçalarının toplamından daha büyük bir şey ortaya çıkar. Kesinlikle durum böyle Düşmüş Krallık: Son DirenişSteam’de yeni başlatılan, ruh benzeri dövüşlere sahip yepyeni bir hayatta kalma simülasyonu.

Kingdom of Fallen: The Last Stand ile ilgili en ilgi çekici şey, pazarda çok az kişinin baktığı bir boşluğu doldurması. Çoğunlukla hayatta kalma oyunları oynuyorsanız, bu size diğer oyunlarda eksik olan daha derin bir savaş deneyimi sunabilir. Eğer ruh benzeri bir hayran iseniz, işleri biraz yavaşlatmak ve sadece bir dünyada vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Burada, yeni bir şey yaratmak için onları geliştirme karıştırıcısında harmanlayan gerçek bir tür karışımına sahibiz.

Kingdom of Fallen: The Last Stand’da eski uygarlıkların kalıntılarıyla dolu garip bir dünyaya iniyorsunuz. Kızınız kayıp ve onu yalnızca siz kurtarabilirsiniz, ancak önce hayatta kalmanız ve gelişmeniz gerekiyor. Ruh benzeri ve hayatta kalmanın karışımının devreye girdiği yer burasıdır. Her iki tür de sizi hayatta tutmak için birlikte çalışır; dünyayı ruh benzeri bir şekilde keşfederken bir üs oluşturur ve tam bir hayatta kalma tarzında ustalık yaparsınız.

Dünya, öldürmeniz, zayıf yönleri analiz etmeniz ve onları devirmek için saldırıların yolundan kaçmanız için korkunç canavarlarla doludur. Bir şeyi öldürdükten sonra ganimet toplamanın, bazı malzemeleri çalmanın ve üssünüzde çalışmak üzere eve gitmenin zamanı geldi. Burada kendinizi ve silahlarınızı geliştirmek için yeni araçlar, iyileştirme öğeleri ve silahlar oluşturabilirsiniz. Daha sonra keşfetmeye, yeni zindanlar bulmaya, daha fazla canavar öldürmeye ve kızınızı bulmaya daha da yaklaşmaya geri dönün.

Dark Souls’a The Forest’ı eklerseniz veya Valheim itirazlarına bir miktar Elden Ring eklerseniz, şu adrese gidin: Kingdom of Fallen: The Last Stand Steam sayfası Oyunun tamamını kendiniz kontrol etmek için. Ayrıca 22 Mayıs Çarşamba gününe kadar tanıtım teklifi olarak %10 indirimden yararlanın.

Bu alanda başka bir şey istiyorsanız, en iyi ruh benzeri oyunlara yönelik rehberimiz sizi en iyileriyle öldürmeye sevk edecek. Ya da fantastik bir tat için en iyi RPG kılavuzumuza göz atabilirsiniz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2