Walmart, muhteşem Galaxy Watch 5 Pro fırsatıyla bir kez daha Samsung hayranlarının kalbini kazandı. Giyilebilir cihaz birçok kez indirime girdi ve en son %37 indirimle sunuldu. Ancak şimdi satıcı daha da iyi bir şey hazırladı ve fiyat etiketinden neredeyse 200 dolar (tam olarak 195 dolar) indirim yaptı.

Ancak bu harika teklif bile en iyi pil ömrüne sahip Samsung saat için şimdiye kadar gördüğümüz en iyi fiyat değil. Geçen ayın başında Amazon bu yavru köpeğin fiyatını son derece düşük tuttu. O zamanlar 200 dolardan daha ucuza alabiliyordunuz. Ancak hayattaki çoğu güzel şey gibi bu da uzun sürmedi ve geri dönüp dönmeyeceğine dair hiçbir fikrimiz yok. Unutmayın, saat şu anda Amazon’da biraz daha uygun fiyatlı, ancak miktarlar son derece sınırlı.

Zengin özelliklere sahip ve sağlam Watch 5 Pro, 260 doların altındaki fiyatıyla tartışmasız harika bir Apple Watch alternatifi. Hatta bazı kullanıcılar için 2024’te alabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden biri olan Galaxy Watch 6’dan daha iyi bir seçenek bile olabilir.

Tasarım açısından giyilebilir cihaz, Wear OS akıllı saatlerinin çoğundan biraz daha sağlam bir tasarıma sahiptir ve aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Çarpıcı 1,4 inçlik Süper AMOLED ekranını koruyan titanyum gövdeye ve safir kristale sahiptir. Yani günlük giyimin getirdiği sıkıntılarla başa çıkabilecek donanıma sahiptir.

Buradaki döner çerçeve eksik olsa da, bu saatin kullandığı Wear OS’de gezinmek hâlâ çok kolay. Özelliklere gelince, Samsung kalp atış hızı, uyku ve aktivite takibi gibi olmazsa olmazların tümünü entegre etti. Ama aynı zamanda bu yavru köpeğin dayanıklı doğasına uygun başka bir şey daha verir. Özel GPS rehberliği ve Geri İzleme özelliklerinden bahsediyoruz. Bunlar, harika dış mekanlarda kendinizi yönlendirmenize yardımcı olmak içindir.

Kesinlikle en iyi Garmin saatleriyle aynı seviyede olmasa da Galaxy saati yine de etkileyici pil ömrüyle akıllı telefon dünyasında bir kraldır. Samsung, içine devasa bir 590mAh pil yerleştirdi, böylece bu köpek yavrusu, yeniden şarj etmek için durmanıza gerek kalmadan bileğinizde neredeyse üç gün rahatlıkla dayanabilir.telefon-1