Samsung Galaxy Buds 3 Pro’nun pil kapasitesi sızdırıldı. Galaxy giyilebilir ürününün bu yılın sonlarında Samsung Galaxy Buds 3 modeliyle birlikte piyasaya sürüleceği söyleniyor. Pro modeli kısa süre önce Hindistan Standartları Bürosu (BIS) sertifikasyon listesinde göründü ve lansman tarihinin yakın olduğunu ima etti. Kulaklıkların Samsung Galaxy Z Fold 6, söylentilere konu olan Galaxy Z Fold 6 Ultra ve Galaxy Z Flip 6 ile birlikte tanıtılabileceğine inanılıyor.

Bir göre rapor TUV Sertifikasyon listesinde kulaklıkları fark eden 91 Mobiles tarafından yapılan açıklamaya göre, Samsung Galaxy Buds 3 Pro’nun şarj kutusu 500mAh batarya ile desteklenecek. Listeye göre cihazın pil kapasitesinde, şarj kutusunda 515mAh pil barındıran selefi Samsung Galaxy Buds 2 Pro ile karşılaştırıldığında pek bir fark bulunmuyor. Bunun dışında kulaklıkların model numarası olan EB-BR630ABY de listelendi ve bu da BIS listesiyle aynı görünüyor.

Pek fazla bir şey açıklanmasa da, aynı model numarasını içeren BIS listesi ve TUV listesi Galaxy Buds 3 Pro’nun Hindistan’da piyasaya sürülmesinin muhtemel olduğunu ima etti. Söylentilere göre Pro modelinin ses kalitesi, gürültü engelleme ve pil ömrü konularında genel iyileştirmelerle gelmesi bekleniyor. Daha önceki bir raporda, Galaxy Buds 2’nin 2021’de ve Galaxy Buds 2 Pro’nun 2022’de piyasaya sürülmesi nedeniyle bu yıl hem temel modelin hem de Pro modellerinin öncekilerden farklı olarak birlikte piyasaya sürülebileceği belirtilmişti.

Hatırlamak gerekirse, Galaxy Buds 2 Pro (İnceleme), Android 12 tabanlı One UI 4.0 veya üzeri işletim sistemiyle çalışan Samsung Galaxy cihazlarıyla 24 bit Hi-Fi sesi destekleyen özel iki yönlü koaksiyel hoparlörlere sahipti. Şirket, kulaklıkların ayrıca Doğrudan Çok Kanallı 360 derece ses desteğine sahip olduğunu iddia ediyor. Samsung giyilebilir cihaz, Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğine sahiptir ve üç adet yüksek sinyal-gürültü oranına sahip mikrofonla donatılmıştır.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro’nun şarj kutusuyla birlikte toplamda 29 saate kadar dinleme süresi (ANC kapalı) ve 15 saate kadar konuşma süresi (ANC açık) sağladığı iddia ediliyor. Kulaklık başlıkları suya dayanıklılık açısından IPX7 derecesine sahiptir ancak şarj kutusu suya dayanıklı değildir.


Bağlı kuruluş bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir; ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8