Ne bilmek istiyorsun

  • Fallout TV şovunun başarısı sayesinde seri şu anda bir tür rönesans yaşıyor ve tonlarca yeni oyuncu serideki tüm oyunları inceliyor.
  • Buna Obsidian Entertainment’ın Fallout: New Vegas’ı da dahildir; burada Quarry Junction adında, ölümcül Deathclaw mutantlarıyla dolu, son derece zor bir konuma sahiptir. Oyunun başlangıç ​​kasabasının yakınında yer aldığından, yeni oyuncuların hazırlanmadan önce onunla karşılaşmaları mümkündür.
  • Şaka olsun ki, birçok tecrübeli New Vegas oyuncusu, ganimet ve hazine vaatleriyle yeni gelenleri Quarry Junction’a erken gitmeye teşvik ediyor.
  • Sonuç olarak, bu zavallı insanların birçoğu Quarry Junction’a son derece düşük seviyede ve iyi silahlara sahip olmadan dolaşıyor, bu da oyun sonu seviyesindeki tüm mutant yırtıcılara karşı hızlı ölümlerine yol açıyor.

Fallout: New Vegas’ın erken safhalarında başınızı büyük belaya sokabileceğiniz birkaç farklı yer var; örneğin başlangıç ​​kasabası Goodsprings’ten doğrudan kuzeye doğru yola çıktığınızda, RPG’nin meşhur dev cazador’larından birkaçıyla karşılaşacaksınız. haşarat. Ancak tartışmasız diğerlerinden daha ölümcül olanlardan biri, Goodsprings’in kuzeydoğusunda büyük bir Deathclaw mutant sürüsü tarafından istila edilen bir kireçtaşı maden sahası olan Quarry Junction’dır.

Deathclaw’lar, 4 ve 76 gibi daha yeni Fallout oyunlarında dev itici güçlerdir, ancak eski oyunlarda, (en azından) düzgün bir seviyeye ulaşmadığınız ve iyi silahlara ve zırhlara sahip olmadığınız sürece, hafife alınmaması gerekiyordu. Quarry Junction, özellikle, bir arabadan daha hızlı koşabilen ve en zorlu karakterler dışında hemen hemen tek atışta koşabilen korkunç Mother Deathclaw’a da ev sahipliği yapıyor. Doğal olarak, Doc Mitchell’in gözetiminden yeni çıkmış nasırlı bir Courier’in buraya gelirken neden kötü zamanlar geçirdiğini ve aynı zamanda deneyimli New Vegas oyuncularının şu sıralar yenilerini kıyma makinesine çekerken neden biraz eğlendiklerini anlayabilirsiniz.

genel-20