Dan Baker/Dijital Trendler / Dijital Trendler

Vinil plak dünyasına dalmayı düşünenler veya halihazırda sağlıklı bir koleksiyonunuz varsa Crutchfield’ın pikap indiriminden yararlanmak isteyebilirsiniz. Victrola, Mobile Fidelity ve Yamaha gibi sektörün en popüler markalarından bazılarının ürettiği pikaplarda 1.000 $’a varan indirimlerden yararlanacaksınız. Teklifler yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olacağından satın alma işleminizde hızlı olmanız gerekecek. İster aşağıdaki önerilerimize göre ister tüm fırsatlara kendiniz göz atarak ne satın alacağınıza karar verdiğiniz anda, işlemi hemen gerçekleştirmelisiniz.

Crutchfield’ın pikap satışında ne satın alınır?

Crutchfield’ın pikap satışında en uygun fiyatlı seçenek, müziğinizi Bluetooth üzerinden çalma seçeneğine sahip, yarı otomatik kayışla çalışan bir pikap olan Victrola Hi-Res Onyx’tir. bu şuna bağlı 400 $’lık orijinal fiyatına göre 100 $’lık bir indirimin ardından. Sırada, manuel kayış tahrikli bir döner tabla olan Music Hall MMF-Mark1 var. 475$ etiket fiyatı üzerinden 80$ tasarruf için.

Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay ve Spotify Connect’i destekleyen manuel kayış tahrikli bir pikap için Yamaha TT-N503 MusicCast Vinyl 500’ü tercih edin. 700 $’dan 100 $ tasarrufa. Bu arada Crutchfield pikap satışlarındaki en büyük indirimler Mobile Fidelity pikap üçlüsüne gidiyor; bunların hepsinde 1.000 $ indirim var. Önceden monte edilmiş MoFi UltraTracker hareketli mıknatıs kartuşuna sahip manuel kayış tahrikli bir döner tabla olan Mobile Fidelity UltraDeck, 2.799 $’dan başlayan fiyatlarla, önceden monte edilmiş MasterTracker kartuşlu Mobile Fidelity UltraDeck +M 2.999 $’dan başlayan fiyatlarla ve önceden monte edilmiş Ultra Gold hareketli bobin kartuşuna sahip Mobile Fidelity UltraDeck +UG 3.499 dolardan başlıyor.

İyi bir pikap olmadan vinil plak koleksiyonunuz pek bir şey ifade etmeyecektir; bu nedenle, bir yükseltmeye ihtiyacınız varsa, Crutchfield’ın pikap satışından elde edilen 1.000 $’a varan tasarruf fırsatını kaçırmamalısınız. Bu tekliflerden bazıları yalnızca birkaç gün daha çevrimiçi kalacağından hızlı hareket etmeniz gerekiyor. İndirimin artık geçerli olmadığını öğrenmek için bir seçim yapmak istemiyorsanız, hangi döner tablayı satın alacağınıza mümkün olan en kısa sürede karar verin. Yeni bir pikap satın alma işleminizi hızlı bir şekilde tamamlamanız gerekecek, aksi takdirde bu indirimleri kaçırabilirsiniz.
genel-19