JBL Pulse 4, en sevdiği şarkılara eşlik eden dans eden bir ışık gösterisi isteyenler için uygun olabilir. Ama yine de, Amazon’da ne kadar indirimli olursa olsun, bu köpek yavrusu hiç gençleşmiyor. Yani, daha çağdaş bir taşınabilir cihaz istiyorsanız Bluetooth hoparlörBang & Olufsen’in Beosound Explore’a göz atmanızı öneririz. Bu artık Amazon’da normalden %30 daha ucuz.

Bu ultra taşınabilir hoparlörde 74 $ tasarruf etmek harika bir pazarlık ama şimdiye kadar gördüğümüz en iyi şey değil. Bu kötü çocuğa birkaç ay önce %46 indirim teklif edilmişti. Geçen yıl Amazon’da daha da önemli indirimler elde edildi. Ancak, zamanda geriye gidip tasarruf açısından daha cömert bir şeyin avantajından yararlanamayacağımız için, şimdi bu promosyonu değerlendirip yeni hoparlörünüzde %30 tasarruf etmenin tam zamanı.

B&O’nun üst düzey kulaklık ve Bluetooth hoparlör pazarına giriş yapmasına gerek yok. Beosound Explore, şirketin kaliteye olan bağlılığını takip ederek, fantastik bir birinci sınıf tasarım ve boyutuna göre mükemmel bir ses sunuyor.

Anodize edilmiş alüminyum gövdeye ve IP67 derecesine sahip bu kötü çocuk, hem şık hem de çivi kadar sağlam görünüyor. Kesinlikle duvarlara çarpmaktan kaçınmanız gerekirken, gövdenin bu tür darbelere dayanacak kadar dayanıklı olduğundan emin olabilirsiniz.

Ses açısından B&O hoparlör, küçük boyutuna göre fazlasıyla tatmin edici olan 360 derecelik ses sunar. Bazı pahalı seçenekler kadar yüksek ses çıkarmaz ve JBL Charge 5 kadar bası vurgulamaz. Ancak daha yüksek ses seviyelerinde bile dengeli, distorsiyonsuz ses istiyorsanız bu adam sizi bir nebze olsun hayal kırıklığına uğratmayacaktır. .

Elbette B&O Uygulaması aracılığıyla sesi zevkinize göre ayarlama seçeneğiniz de var. Üstelik 27 saate varan pil ömrüyle Beosound Explore yarışın ortasında pes etmeyecek. Hoparlör ayrıca Bluetooth 5.2’yi desteklerken JBL’nin Pulse 4’ü yalnızca Bluetooth 4.2 ile çalışır. Pratikte bu, B&O’nun hoparlörünün çok daha geniş bir kullanım alanına sahip olduğu anlamına geliyor.

Beosound Explore, en düşük fiyatıyla perakende satış yapmasa da, Amazon’da %30 indirimle paranızın karşılığını size daha fazla veriyor. Dolayısıyla, iç ve dış mekan kullanımı için sağlam ve ultra taşınabilir bir hoparlöre ihtiyacınız varsa buna bir göz atın.telefon-1