Razer, bu kez yeni oyun faresi ile PC oyun çevre birimleri sahnesinde bir kez daha ses getiriyor. Razer Viper V3 Pro. Sadece 54 gramlık etkileyici derecede hafif olmakla kalmıyor, aynı zamanda Razer bu farenin birimlerini çeşitli rekabetçi e-spor sahnelerine gizlice gönderiyor, böylece son altı ay boyunca mümkün olan en iyi koşullar altında test edilebiliyor.

Hemen hemen her durum için, özellikle de FPS oyunları için en iyi oyun faresi seçeneklerinden biri olarak şekillenen Razer Viper V3 Pro, kağıt üzerinde kardeşi Viper V3 Hyperspeed’i geliştirmek için çok şey yapıyor.

Ekim 2023’ten bu yana Razer Viper V3 Pro, Sentinels’in Valorant oyuncusu Zachary “zekken” Patrone gibi üst düzey espor profesyonellerinin elinde. Sadece bu da değil, geçen ayki Valorant Şampiyonlar Turu: Madrid Masters etkinliğinde Sentinels zafere ulaşırken Viper V3 Pro da zekken tarafından kullanılıyordu.

Yeni V3 Pro, Viper V3 Hyperspeed’e göre daha hafiflik, yerleşik pil, 35K optik sensör ve yeni optik anahtarlar gibi bazı küçük tasarım avantajları da getiriyor. Beyaz model 1 gram daha ağır olmasına rağmen artık beyaz ve siyah modeller arasında da seçim yapabilirsiniz.

Ancak Razer Viper V3 Pro’nun MSRP’si 159,99 $ (159,99 £) olduğundan tüm bu yükseltmelerin bir maliyeti var. Bu, onu Corsair M75 Air ve Logitech Pro X Superlight 2 gibi benzer fiyatlı farelerle doğrudan rekabete sokuyor.

Bir Viper V3 Pro şu anda bize doğru geliyor ve yakında keyfini çıkarmanız için bir incelememiz olacak. Ancak Viper V3 Hyperspeed’e 10/10 gibi nadir bir puan verdiğimiz göz önüne alındığında, başarılması gereken çok şey var.

Diğer PC oyun çevre birimleri arayışındaysanız kurulumunuzu tamamlamak için en iyi oyun klavyesi ve en iyi oyun kulaklığı seçimlerimize göz atın.oyun-2