Instagram gezegendeki en büyük sosyal medya platformlarından biridir. İster bir aile fotoğrafını, ister en sevdiğiniz kafede öğle yemeğinde ne yediğinizi, ister kedinizin komik bir videosunu paylaşmak isteyin, Instagram sizin yanınızdadır. the bunu yapacak yer.

Ancak olay şu: Herkes Instagram hesabı açmak istemiyor. Peki ya arkadaşlarınızın/aile üyelerinizin gönderilerini takip etmek istiyorsanız ancak kendinize ait bir hesap istemiyorsanız? Bu mümkün mü?

Eğer Instagram hesabınız yoksa mevcut Instagram kullanıcıları hakkında bilgi aramanın bir yolu var. Oturum açmamış olsanız bile bunu yalnızca birkaç basit adımda kolayca yapabilirsiniz. Burada bir hesap veya giriş yapmadan Instagram hesaplarını nasıl görüntüleyeceğinize dair bir kılavuz bulunmaktadır.

Bryan M. Wolfe / Dijital Trendler

Instagram’ı görüntülemek için bir Instagram hesabına ihtiyacınız var mı?

Instagram’ı görüntülemek için bir Instagram hesabına ihtiyacınız var mı? Evet, Instagram uygulamasını kullanmak için bir Instagram hesabına ihtiyacınız var Android tabanlı cihazlar veya iPhone’lar ve ana sayfaya erişmek için.

Yine de Instagram profillerini hesap olmadan da görüntüleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey internete bağlı bir cihaz ve bir web tarayıcısıdır.

Hesap olmadan bir Instagram profili nasıl görüntülenir?

Bir Instagram hesabına giriş yapmadan bir Instagram profilini görüntülemek için izlemeniz gereken adımlar şunlardır.

Aşama 1: Görüntülemek istediğiniz profile girerek erişin https://www.instagram.com/kullanıcıadı iPhone 15 gibi bir bilgisayardaki veya mobil cihazdaki herhangi bir web tarayıcısında Kullanıcı adı bulmak istediğiniz profilin adıdır.

Adım 2: Profildeki bir fotoğrafı veya videoyu görüntülemek için ona dokunmanız yeterlidir. Sen de yapabilirsin resmin üzerine sağ tıklayın veya resmin üzerine basılı tutun.

Aşama 3: Tıklayarak/dokunarak Resmi Yeni Sekmede Aç (veya Bağlantıyı Yeni Sekmede Aç veya Açık), bir Instagram hesabına giriş yapmaktan veya kaydolmaktan kaçınabilir, ancak yine de seçtiğiniz görseli görüntüleyebilirsiniz.

Instagram hesabına giriş yapmadan Instagram'da bir fotoğrafın veya videonun nasıl açılacağını gösteren ekran görüntüsü.

DijitalTrendler

Adım 4: Oradan görüntüyü görebilirsiniz. Bu bir videoysa, üstüne tıkla onu oynamak için. Ayrıca aşağı kaydırıp gönderideki yorumları da görüntüleyebilirsiniz.

iPhone için Instagram uygulaması aracılığıyla bir Instagram hesabındaki yorumları gösteren ekran görüntüsü.

DijitalTrendler

Instagram hesabınız yoksa bir gönderiye yorum yapamazsınız, kendi fotoğraflarınızı yayınlayamazsınız veya diğer kişilerin profillerini görüntülemenin ötesinde gerçekten hiçbir şey yapamazsınız. İdeal olarak, hizmet kullanımınızı en üst düzeye çıkarmak için bir Instagram hesabınızın olması gerekir. Ancak yapmak istediğiniz tek şey profilleri görüntülemekse ve gerçekten bir Instagram hesabı istemiyorsanız, bu size yardımcı olacaktır.


genel-19