Aradan 13 yıl geçti Skyrim. Aynı şekilde, bir sonraki Tamriel turumuz Starfield Shattered Space’in arkasında sırada beklerken ve Bethesda’nın metaforik kılıfında kim bilir başka neler varken The Elder Scrolls 6 muhtemelen bir süre burada olmayacak. Kontların, Sprigganların ve Septimlerin ülkesi şu anda çok uzaktaymış gibi gelebilir ama bazı efsaneler asla ölmez. Orijinal Elder Scrolls Arena’dan iki geliştiricinin liderliğindeki genişleyen yeni RPG, çok sevilen Daggerfall’ın manevi halefi olarak hizmet ediyor. Yakında Kickstarter’a gelecek olan PCGamesN, sahne arkasına özel bir bakış sunuyor.

The Wayward Realms, geleneksel ve tam anlamıyla bir RPG oyunudur. Seçimler önemlidir. Her şey açık. Ve hikayenin tamamı oyuncu ajansı tarafından yönlendiriliyor. Skyrim ve Fallout 4’ün yoğun şekilde yazılmış kurulumlarına karşı çıkıyorsanız ve daha esnek ve sizin tanımladığınız bir şeyin özlemini çekiyorsanız, The Wayward Realms bu özel CRPG duyarlılığı için çabalıyor. Geliştirme çalışmaları arasında Morrowind, Oblivion ve The Elder Scrolls Arena ve Daggerfall’ın da yer aldığı Ted Peterson ve esas olarak Bethesda serisinin ilk iki oyununda çalışmış olan Julian Lefay tarafından yönetiliyor.

Peterson, “The Elder Scrolls Daggerfall’ın manevi halefi üzerinde çalışıyoruz” diyor. “The Wayward Realms, türünün ilk örneği olan büyük bir RPG’dir. The Wayward Realms ile hedefimiz RPG’lere kapsamı, seçeneği, sonuçları ve rol oynamayı geri kazandırmaktır. Klasik CRPG tasarım felsefelerine (derin ve karmaşık sistemler) geri dönüyoruz ve aynı zamanda Unreal Engine 5 sayesinde en son teknolojik başarılarla yeni sınırları zorluyoruz.”

Wayward Realms, Takımadalar adı verilen, ayakları yere basan, yarı gerçekçi ama yine de fantastik bir dünyada geçiyor. Geliştirici OnceLost Games, 2024 baharında bir Kickstarter kampanyası başlatacak; amaç, oyunu potansiyel yayıncılara satın almadan önce The Wayward Realms’in erken erişim sürümünü tamamlamak için fon toplamak.

Erken erişim lansmanı, Takımadaların tek bir bölgesini keşfetmenize ve sihir, dövüş, görev ve seçim sistemlerini denemenize olanak tanıyacak. Kickstarter’a katkıda bulunur ve erken erişim lansmanına katılırsanız, The Wayward Realms’in tam sürümü yayınlandığında bir kopyasını alacaksınız. The Wayward Realms’i Steam’de istek listesine ekleyebilirsiniz tam buradaveya Kickstarter’a göz atın Burada.

Alternatif olarak, Skyrim gibi en iyi oyunlarla veya belki de PC’deki en iyi fantastik oyunlarla kendinizi meşgul edin.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2