Klei Entertainment ekibinin ne üzerinde çalıştığına her zaman dikkat etmek önemlidir. Stüdyo geçmişte hayatta kalma simülasyonu Don’t Starve, strateji oyunu Invisible Inc., gizli aksiyonun favorisi Mark of the Ninja ve son zamanlarda Oxygen Not Integrated ve Griftlands gibi sevilen oyunları piyasaya sürdü. Klei, bu yıl çıkması planlanan Dread Pilots uzay setini yaptığını zaten duyurmuş olsa da, aynı zamanda başka bir projeyi de başlattı: Rotwood.

Rotwood, klasik beat ’em up’lar, aksiyon RPG oyunları ve roguelikes gibi türlerdeki tasarım öğelerini bir araya getiren bir ortak oyundur. Klei’den beklendiği gibi, kendine özgü, gevşek uzuvlu ve son derece renkli bir karikatür sanatı tarzına sahip; manzaralar arasında savaşan sevimli canavarlardan oluşan kadrosu, sadece stüdyonun geçmiş çalışmalarını değil, aynı zamanda Hades gibi oyunları da akla getiriyor.

Rotwood’da oyuncular, kombolar oluşturmak için kullanılabilecek ve koşu sırasında yükseltilebilen çeşitli beceriler, zırhlar ve silahlarla canavarlarla savaşmak için tek başlarına veya dört kişiye kadar gruplar halinde çalışırlar. Oyunun Steam sayfasında “hayatta kalmanın parkta yürümek gibi bir şey olmadığı” belirtiliyor ve dövüşlerin nasıl “giderek daha fazla zamanlama, yaratıcılık ve beceri gerektirdiğini” ve ayrıca yükseltmelerin “muhtemelen çılgın yapılar yaratmak için” stratejik kullanımını nasıl gerektirdiğini anlatıyor. izin verilmemeli.”

Gelecek yılki son lansmanından önce genişlemeye devam edecek olsa da, Rotwood’un mevcut Erken Erişim sürümü dört biyom, dört silah sınıfı içeriyor ve “10-25 saatlik bir oyun deneyimi sunacağı” tahmin ediliyor.

Bu size ilginç geliyorsa, şanslısınız. Rotwood bugün (24 Nisan) 10,99 ABD Doları karşılığında Steam Erken Erişimine çıktı. Bir kopyasını al tam burada.

Aksi takdirde, Rotwood’a benzer daha fazlası için favori roguelike oyunlarımızdan bazılarına ve RPG oyunlarımıza göz atın.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2