Derin Kaya Galaktik İlk olarak 2020’de çıkmış olabilir ancak yaratıcıları hâlâ oyun üzerinde sıkı çalışıyor. Deep Rock Galactic: Survivor ve Deep Rock Galactic Rogue Core ile cücelerini uzay formülünde döndürmenin yanı sıra, orijinal oyun, Left 4 Dead 2 tarzı ortaklaşa çekim ve Minecraft’ı anımsatan seviye manipülasyonu konusundaki dönüşünü taze tutan güncellemeler sağlamaya devam etti. Bunlardan bir sonraki, diğer birçok değişikliğin yanı sıra, eski sezonlara dönme ve oyunun geçmiş versiyonlarını yeniden ziyaret etme olanağını da getirecek olan yaklaşan Sezon 5’tir. Artık Deep Rock’ın yaratıcısı Ghost Ship Games’in Steam gönderisi sayesinde bunun tam olarak nasıl çalışacağına dair haberlerimiz var.

Deep Rock Galactic’in 5. Sezon güncellemesinin Haziran ayında yayınlanması planlanıyor ancak bu arada Ghost Ship, co-op oyunu oyuncuları için ‘sezonun yeniden etkinleştirilmesi’ özelliğinin nasıl çalışacağını paylaştı. Stüdyonun bahsettiği ilk nokta önemli: “Her zamanki gibi herkesle oynayabileceksiniz ve tüm sezonluk kozmetik ürünler her zaman olduğu gibi yine ücretsiz olarak kazanılabilecek.”

Ghost Ship, Deep Rock Galactic’in yakında Sezon Terminaline bir ‘Sezon Seçimi’ sekmesi ekleyeceğini yazıyor. Daha eski bir sezon seçildiğinde oyun, aktif bir çok oyunculu oturumu tıpkı bir lobiyi dağıtırken olduğu gibi ele alacak ve aynı eski sezon aktif olmasalar bile daha sonra yeni sezona yeniden davet edilebilecek mevcut oyuncuları atacak. kendileri. ‘Sezon İçeriğini Devre Dışı Bırak’ seçeneği, “ilişkili Performans Geçişi olmayan ve tüm sezonlarda Etkinlik ve Uyarıları ortaya çıkarmak için dengeli bir şansa sahip olan” ‘Vanilya’ ile değiştirilecek.

Buradaki büyük çıkarım, bazı yüzey seviyesindeki değişikliklere rağmen Sezon 5’in oyuncuların birbirleriyle kolayca oyunlara katılmasına izin verecek olmasıdır. Steam gönderisinde Ghost Ship Games, “burada hiçbir şeyin kaybolmayacağını” ve “hala istediğiniz kişiyle oynayabileceğinizi ve her bir öğenin kilidinin ücretsiz olarak açılabileceğini” yineliyor.

Bu güvenceler Deep Rock Galactic’i merak etmenize neden olduysa şanslısınız. Oyun şu anda Steam’de %67 indirimli, yani 9,89 USD / 8,24 £ oluyor. Bir kopyasını al tam burada.

Veya Deep Rock Galactic gibi diğer oyunlara göz atmak isterseniz, PC’deki en iyi çok oyunculu oyunlarımızın ve FPS oyunlarımızın da inceleneceği listelerimiz var.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2