Apple Watch Series 9 ve Samsung Galaxy Watch 6 Classic gibi akıllı saatler piyasadaki en iyiler arasındadır. Ancak neredeyse 400 dolar değerindeki bu cihazlar herkese göre değil; özellikle de her iki giyilebilir cihazdan da en iyi şekilde yararlanmak için belirli bir işletim sistemine bağlanmanız gerekeceğinden.

Neyse ki, diğer herkes için platformdan bağımsızlık var Amazfit GTR4şu anda satışta olan Amazon, En iyi satın alımVe Amazfit’in çevrimiçi mağazası 169,99 $ (30 $ indirim). Bu, bu yıl şu ana kadar gördüğümüz en iyi fiyat ve en son tatil sırasında gördüğümüz tüm zamanların en düşük seviyesinden yalnızca 10 dolar geride.

Adet takibinden kalp atış hızınızı, uykunuzu, stresinizi ve SpO2 seviyelerinizi izlemeye kadar GTR 4, 170 $ karşılığında etkileyici bir özellik seti sunuyor – bu yüzden en iyi fitness takipçisi seçimimiz Ve En sevdiğimiz bütçeye uygun Android saatimiz. Çok bantlı GPS ve canlı bir OLED ekranın yanı sıra (her ikisi de bu fiyat noktasında oldukça nadir) 150’den fazla spor modu ve 50 metreye kadar su basıncına dayanma yeteneği içerir. Uzun ömürlü akıllı saat aynı zamanda Amazon Alexa’yı, adım adım navigasyonu ve tabii ki hem Android’i hem de iOS’u destekliyor.

Mükemmel bütçe dostu fitness aletlerinden bahsetmişken, Anker’in antrenman dostu Soundcore Sport X10’u şu adreste satışta: Amazon Ve Walmart siyah renkte 49,99 $ (30 $ indirim), tüm zamanların en düşük seviyesine denk geliyor. Her iki perakendeci de bunları 5 $ daha fazla fiyatla başka tonlarda sunuyor.

Amazfit GTR 4 gibi Soundcore Sport X10 da fiyatına göre çok fazla değer sunuyor. Mükemmel sesin yanı sıra kablosuz kulaklıklar, tek şarjla güçlü bas ve sekiz saatlik pil ömrü sunar. Esnek, etrafı saran kulak halkaları aynı zamanda yoğun egzersizler sırasında yerinde kalacak şekilde tasarlanmıştır ve tere ve suya karşı dayanıklılık için IPX7 derecesi sayesinde terli egzersiz seanslarına ve koşulara dayanacak şekilde üretilmiştir. Soundcore uygulaması aracılığıyla 22 EQ ayarı ve çevreniz hakkında size ipucu verecek yararlı bir şeffaflık modu sunmaları, özelliklerle dolu çekiciliğini artırıyor.genel-2