Çoğu karakter Eiyuden Chronicle: Yüz Kahraman Ana karakterin liderlik özelliklerinin farkındadırlar. Ancak savaşta değerinizi kanıtlamanız gerektiğinden zorlu bir mücadele sunan biri var. Belirli kısıtlamalar da var. İşte Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes’da Reyna’yı nasıl işe alacağınıza dair rehberimiz.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes’da Reyna nasıl işe alınır?

Reyna’yı Dabavin köyünde işe alabilirsiniz. Hishahn yayından çok sonra ve Shandar Sırtı’nı geçtikten sonra hikayenin bir parçası olarak bu yeri ziyaret ediyorsunuz. Oraya vardığınızda, siyah zırhlı bir şövalyenin iskelede sizi beklediğini göreceksiniz.

Reyna onu iliklerine kadar sallamanı istiyor. Onunla etkileşime geçmek sahte bir savaşa yol açıyor ve toplamda yaklaşık 1.500 hasar vermeniz gerekiyor. Oh, ve sadece üç turla sınırlısın.

Reyna ile savaşmaya hazırlanıyor: İdeal güçlendirmeler ve karakterler

Dövüşün ne kadar süreceği konusunda katı bir sınır olduğundan, yanınızda doğru karakterlerin olduğundan emin olmanız gerekir. Güçlü kahramanlar ve faydalı güçlendirmeler getirmenizi öneririz. Örnekler şunları içerir:

  • Fiziksel hasar: Nowa, Lian, Hakugin, Wayve ve Iugo.
  • Büyü hasarı: YatsıMomo ve Marisa.
  • Destek: Douglas – İlave saldırı gücü verebilmesi için savaşın başında ortaya çıktığından emin olun.
  • Yiyecek meraklıları: Fiziksel saldırı takviyesi için Sotelenmiş Tavuk, Makluba, Biftek ve Humus. Büyü saldırısını artırmak için Ispanaklı Kiş, Sebze Suyu, Mavi Etkili Köri veya Tom Yang Kung.
Cesaretinizi sınayacak bir şeye hazır olun.

Reyna’yı nasıl yenebilirim?

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes’da Reyna’yı işe almak için tek bir karakter sırasının bile boşa gitmediğinden emin olmalısınız. Bu, her turun saldırarak, bir beceri kullanarak veya büyü yaparak harcanması gerektiği anlamına gelir. Ayrıca onu fiziksel hasara karşı daha duyarlı hale getirmek için zırh azaltma yeteneklerini de düşünebilirsiniz.

Bunu harekâtın biraz ilerisinde yapıyorsanız (ör. 3. seviyedeki Kasaba Karargâhı/ana üs), o zaman Momo’yu işe almak isteyebilirsiniz. Momo ve Isha gibi güçlü büyücüler Rune of Inferno ile donatılmalıdır. Bu onların oyundaki en yıkıcı tek hedefli büyülerden biri olan Cehennem Sütunu’nu kullanmalarına olanak tanır.

Reyna'yı yendiğimiz andaki parti üyelerimizin bireysel istatistikleri.
Reyna’yı yendiğimiz andaki parti üyelerimizin bireysel istatistikleri.

Reyna’nın oyundaki rolü

Reyna tankçılığın kraliçesidir. Ağır zırh ve kalkanlar giyebiliyor ve savunma istatistikleri tavan yapıyor. Daha da iyisi, Koruma Sırası ve Karşı savunma eylemi takım arkadaşlarını korumaya yardımcı oluyor. Güç durumu ve hızı da iyi, bu da onun bir ton ceza alabileceği ve sırayla bu cezayı ödeyebileceği anlamına geliyor.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes’da Reyna’yı nasıl işe alacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey bu. Daha fazla müttefik bulmakla ilgileniyorsanız, ilgili rehberlerimize göz atabilirsiniz. Kehanet Salonu Ve işe alınabilecek tüm karakterler.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, sizi Allraan topraklarının her yerine götürüyor; burada güçlü savaşçılarla ittifak kurarak ve karargahınızı büyüterek direniş güçlerini güçlendiriyorsunuz. Daha fazla ipucu için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. kılavuzlar merkezi.oyun-1