Başarısı Amazon’un Fallout TV şovu Fallout oyunlarını her zamankinden daha popüler hale getirdi. Ancak radyoaktif kıyamet sonrasını yeni bir şekilde keşfetmek isteyen herkes için, Humble’s Fallout RPG ve 3D Minyatürler paketi Fallout Wasteland Warfare masaüstü oyununa göz atmanın harika bir yoludur. Paket, kural kitapları, oyun senaryoları ve hatta 3D yazıcı kullanarak yazdırabileceğiniz indirilebilir STL modelleri de dahil olmak üzere oyunu oynamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Bir 3D yazıcınız yoksa endişelenmeyin; birçok halk kütüphanesi ve toplum koleji, baskı başına yalnızca birkaç sente mal olan 3D baskı hizmetleri sunar ve bunları basıp size gönderecek çevrimiçi işletmeler de vardır.

Humble’ın Fallout RPG ve 3D Minyatür paketinde neler alacağınıza gelince, anlaşma üç fiyatlandırma kademesi sunuyor. En ucuz seçenek yalnızca 1 dolardır ve Wasteland Warfare temel kural kitabının PDF’lerini, durum kılavuzunu, karakter kartlarını ve önceden hazırlanmış savaş senaryolarını içerir. Ayrıca Fallout Wasteland Warfare: Ruined Red Rocket arazi genişletmesinin 3 boyutlu yazdırılabilir bir modelini de alacaksınız.

Fallout Wasteland Warfare temel kural kitabı ve RPG genişletmesi

Bir sonraki aşama 10$’dır ve 1$’lık paketteki tüm materyallerin yanı sıra, oyunu masaüstü RPG gibi oynamak için yeni kurallar ekleyen Fallout Wasteland Warfare RPG genişletme kitabının dijital versiyonunu içerir. Bu yeni kurallara uymak için bu katman ayrıca indirilebilir karakter sayfalarını, oynanacak iki tek atışlık RPG kampanyasını ve Sanctuary Hill House ve Preserved Red Rocket istasyonu arazi genişletmelerinin iki 3D STL modelini de içeriyor.

En az 18$ öderseniz 25 parçalık paketin tamamını alırsınız. Buna önceki seviyelerden 14 öğenin tamamı, ayrıca beş arazi genişletme modeli daha, bir Vault-Tec Vault Girl modeli ve Vertibird ve APC araç modelleri dahildir. Ayrıca yazdırılabilir bir AI oyun kartı destesi ve iki adet tam uzunlukta kampanya kitabı da alırsınız. Bu, çoğu Wasteland Warfare minyatür setinin maliyetinden daha düşük bir fiyata büyük bir Fallout Wasteland Warfare oynanış malzemesi partisi anlamına geliyor.

Fallout Wasteland Warfare Vault Girl mini
Fallout Wasteland Warfare Vault Girl mini

Humble Fallout RPG ve 3D Minyatürler paketi 11 Mayıs’a kadar mevcut. benzer fırsatlarHumble ayrıca Pathfinder classic ile uyumlu 69 kitap, kampanya ve genişletme içeren Pathfinder Mega Paketine de sahiptir. Eğer çölün çorak topraklarında geçen distopik kurgu ya da bilimkurgu seviyorsanız, çevrimiçi perakendecinin ayrıca sizin için dijital kitap paketleri de var. Battletech (Makine Savaşçısı) Ve Kumdan tepe franchise’lar.


Daha Fazla Fallout Wasteland Warfare Fırsatı

Humble’ın Fallout RPG ve 3D Minyatür paketi, Wasteland Warfare’e harika bir giriş, ancak koleksiyonunuzu resmi minilerle doldurmak istiyorsanız Amazon’da çeşitli setler indirimde. Fallout gruplarına göre indirimli setler alabilirsiniz. Çelik Kardeşliği, Süper MutantlarVe Yeni Kaliforniya Cumhuriyetigibi ikonik canavarların yanı sıra Ölüm Pençesi Anası. Aşağıda indirimdeki setlerin listesine göz atın veya tümünü görün Amazon’da Fallout Wasteland Warfare fırsatları.

Fallout Wasteland Warfare: Çelik Çekirdek Kutusu KardeşliğiFallout Wasteland Warfare: Çelik Çekirdek Kutusu Kardeşliği
Fallout Wasteland Warfare: Çelik Çekirdek Kutusu Kardeşliği



oyun-1