Bir gün her şey ve herkes içine sığacakmış gibi geliyor Fortnite. Family Guy’dan Peter Griffin’den Robocop’a kadar uzanan kıyafetlerle popüler kültürün çoğunu kanatları altına alma konusunda şimdiden harika bir iş çıkarıyor. Şimdi Billie Eilish, Fortnite Festivali’nin üçüncü sezonunun yeni manşet oyuncusu olacağını yıldızın kendisi doğruladığı için ayrılıyor.

Rock Band benzeri bir ritim, ilk bakışta bir battle royale oyunu için mantıklı bir yön gibi görünmeyebilir, ancak yıllar geçtikçe Fortnite, sanal alanında düzenlenen geniş kapsamlı konserlerle adından söz ettirdi. Bu Canlı Etkinlikler, Marshmello ve Travis Scott gibi sanatçıların da katılımıyla Fortnite ve müziğin birlikte hareket etmesiyle tanındı. 2023’ün sonlarında başlatılan yan ürün Fortnite Festivali, hem kendisinde hem de ana oyunda sürekli olarak müzikal performansların ortaya çıktığı anlamına geliyordu ve şimdi sıra Billie Eilish’te.

Son teaser’lar üçüncü sezon için yeşil bir temaya işaret ediyordu ve birçok söylentinin sonunda Billie Eilish’in oyuna gireceğine dair söylentiler dolaşıyordu. Bugün sanatçı X’te (eski adıyla Twitter) bu hafta Fortnite Festivali ana sahnesine katılacağını duyurdu. Duyuruya ek olarak, oyuncuların muhtemelen festival geçiş sistemi aracılığıyla kazanabilecekleri Billie Eilish’in Fortnite kostümünün bir açıklaması da yer alıyor.

Bu, Lady Gaga’nın ikinci sezondaki görünümü ve The Weeknd’i festivale getiren açılış sezonunun devamı. Bu yazının yazıldığı sırada, Yayıncı Epic Games ve geliştirici Harmonix, oyuncuların ana sahne modunda hangi Billie Eilish şarkılarını çalabileceklerini henüz doğrulamadı, ancak resmi Fortnite Festival X hesabından yakın zamanda yayınlanan bir teaser, bu şarkıların dahil edileceğini öne sürdü bazı eski Billie Eilish şarkılarından, ilk albümün adından bahsediliyor. Bununla birlikte, oyuna katılmasına sadece bir gün kala, hayranların bunu öğrenmek için uzun süre beklemesine gerek kalmayacak.

YouTube Küçük Resmi

Billie Eilish, 23 Nisan Salı günü Fortnite Festivali’nin üçüncü sezonuna katılacak. Battle Royale’lerinizi şık bir şekilde oynamak istiyorsanız 2024’teki en iyi Fortnite görünümlerini içeren kılavuzumuza göz atın. Kalbinizin biraz daha müzik için atmasını tercih ederseniz, oynayabileceğiniz en iyi ritim oyunlarına ilişkin kılavuzumuz PC’de ayak parmaklarınız anında yere vuracak.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2