Dağınık bir masa kolayca odak noktanızı kaçırabilir, bu yüzden Anker’in Qi2 sertifikalı MagGo Manyetik Şarj İstasyonu (8’i 1 arada) yararlı olabilir. Küçüktür ancak şarj cihazlarınızın önemli bir kısmını değiştirerek, sağlam bir telefon standı olarak da kullanılabilir ve alanı hızlı bir şekilde temizleyebilir. Normalde 99,99 $’dır, ancak şimdi 28 Nisan’da 16:45 PT / 19:45 ET’ye kadar şarj cihazını tüm zamanların en düşük seviyesi olan 69,99 $’dan (30 $ indirim) alabilirsiniz. Amazon Ve Anker (promosyon koduyla WS7DV2GPRWSL).

Küre şeklindeki hızlı şarj cihazı, MagSafe donanımlı iPhone’lara (özellikle iPhone 12, 13, 14 ve 15 modellerine) 15 W’a kadar güç sağlayabilirken, diğer yedi cihazı şarj edebilen çok yönlü bir uzatma kablosu işlevi görüyor. Toplam 67 W’a kadar güç çıkışını destekler ve harici monitörlere, lambalara ve diğer cihazlara güç vermenizi sağlayan üç AC bağlantı noktasının yanı sıra bir çift USB-C ve USB-A bağlantı noktasıyla birlikte gelir.

Apple geçen ay en yeni giriş seviyesi dizüstü bilgisayarını piyasaya sürmüş olabilir, ancak Best Buy şimdiden tüm M3 destekli modellerde 100 $ indirim alıyor 13 inç MacBook Air sıralanmak. Şu anda 256 GB depolama alanına sahip temel modeli satın alabilirsiniz. 999$’a veya 512GB yapılandırması 1.199$’dan başlayan fiyatlarla.

En yeni MacBook Air 13, aynı tasarımı ve önceki modelde sevdiğimiz birçok özelliği korurken, birkaç ek değişiklikten de yararlanıyor. Örneğin tüm gün süren pil ömrünün yanı sıra MagSafe şarjı ve iki Thunderbolt 4 bağlantı noktası sunmaya devam ediyor. Ancak bu sefer daha hızlı bir 6GHz bant ve performansı biraz artıran Apple’ın yeni M3 çipiyle donatıldı. Air, dizüstü bilgisayar kapağı kapalıyken tek bir ekran yerine iki harici ekrana güç verebildiğinden, çoklu görevler artık daha kolay.genel-2