Yeni 28 Yıl Sonra destan dokunmuş olabilir HarikalarNia DaCosta. Paramount yeniden başlatmak istiyor Korkunç Film. Ayrıca, bir kez daha bakın Eğerve hakkında daha fazla ayrıntı Gülümseme 2 Cinemacon’dan. Spoiler, uzaklaşın!

X-Men '97 Başka Bir Büyük Marvel Kahramanının Gelişini Anlatıyor başlıklı makale için resim

28 Yıl Sonra

Buna göre Son teslim tarihiNia DaCosta (Şeker adam) ikinci bölümünü yönetmek için görüşmelerde bulunuyor 28 Yıl Sonra üçleme.


Korkunç Film

Çeşitlilik ayrıca Paramount’un işbirliği yaptığını da bildiriyor Hızlı ve Öfkeli yapımcı Neal H. Moritz Korkunç Film uzun metrajlı korku filmi taklitleri serisi.


Freddy’nin 2’sinde Beş Gece

Freddy’nin 2’sinde Beş Gece Resmi Blumhouse Twitter sayfasına göre oyunun 2025 sonbaharında vizyona girmesi planlanıyor.


Yabancılar: Bölüm 2

Bu sırada, Lanet İğrenç raporlar Yabancılar: Bölüm 2 bu sonbaharda yayınlanacak. Bölüm 1 17 Mayıs’ta gösterime girmesi hâlâ hedefte.


Gülümseme 2

Buna göre /Film, Gülümseme 2 Bir hayranının (Lukas Gage) “soyunma odasına girip ona ürkütücü bir şekilde gülümsemesi” sonrasında başlıktaki laneti alan bir pop yıldızı (Naomi Scott) ile ilgilidir. Yayın ayrıca CinemaCon 2024’te gösterilen görüntülerde “diş teli olan bir çocuğun” da “ona benzer kötü niyetli bir gülümseme gösterdiğini” belirtiyor.


Eğer

Paramount, hayali arkadaş komedisi için son bir fragman yayınladı. Eğer17 Mayıs’ta sinemalara geliyor.

EĞER | Son Fragman (2024 Filmi) – Ryan Reynolds, John Krasinski, Steve Carell


Katil Kitty

Fragmanda “Kitty” adlı bir kadın suikastçı kadrosu işverenlerine sırt çeviriyor. Katil Kitty7 Mayıs’ta VOD’a geliyor.

Kitty The Killer (2024) Resmi Fragmanı


X-Men ’97

Sonunda gelecek haftaki bölüm için bir TV reklamı X-Men ’97 Kaptan Amerika’dan beklenmedik bir görünümle dalga geçiyor.

Marvel Animation’ın X-Men ’97 | Savaş | Disney+


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7