140 doların altındaki yüksek sesli Pro sınıfı kulaklıkları seçmekte zorlanıyor musunuz? Amazon size yardım etmek için burada. Nasıl? OnePlus Buds Pro 2’de en iyi fırsatlarından birini başlatarak. AirPods Pro 2’nin bu rakipleri yine Amazon’da %28 indirimle satışa sunuluyor. Peki onlara tüccardaki en iyi ikinci fiyatı denemeye ne dersiniz?

Gerçekten de bu yavru köpekler yalnızca iki kez daha ucuza geldi ve bu da büyük alışveriş etkinlikleri sırasında gerçekleşti. Bunlar 2023’te bile gerçekleşmedi. Ayrıca, bir sonraki büyük alışveriş etkinliğinin birkaç aya kadar gelmeyeceği göz önüne alındığında, bu cazip Amazon fiyatından bir çift almayı gerçekten düşünmelisiniz.

Piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklar arasında kolayca yer alan OnePlus tomurcukları size tam bir paket sunuyor. İlk olarak, oldukça sağlam ANC teknolojisi ve aynı yüksek sınıf Şeffaflık modu ile donatılmıştır.

Ayrıca incelememizde de belirttiğimiz gibi son derece gürültülüdürler ve rahat bir uyum sağlarlar. Artık 130 doların biraz altında bir fiyata sizin olabilecek bir çift kulaklık için fena değil, değil mi?

HeyMelody uygulaması aracılığıyla erişilen bir başka heyecan verici özellik, sesi ve ANC’yi özelleştirmenize olanak tanır. Birkaç ses özelleştirme seçeneğine de sahip olursunuz. Bir başka çok takdir edilen özellik olan Bluetooth Çoklu Nokta desteğini de unutmayalım.

Üstelik OnePlus Buds Pro 2, Galaxy Buds 2 Pro’yu tamamen gölgede bırakıyor. Şarj başına yalnızca bir saat daha fazla dinleme süresi (beş yerine altı) sunabilirler, ancak ANC açıkken size toplam 25 saate kadar çalma süresi sağlarlar. Karşılaştırıldığında, Tomurcuklar 2 Pro özellik etkinken ve şarj kutusuyla yalnızca 18 saatlik toplam pil ömrüne sahip olursunuz.

Gerçekten, şu anda 130 doların altında bir fiyata sahip olan bir çift Pro düzeyinde kulaklıktan daha ne isteyebilirsiniz ki? Bunlar, bazı ilgi çekici kişiselleştirme özellikleriyle birlikte mükemmel sese sahiptir, rahat bir uyum sunar ve bol miktarda pil ömrüne sahiptir. Şeffaflık moduna sahip etkileyici ANC’den bahsetmiyorum bile! Fırsatınız varken Amazon’dan 2024 için en iyi fiyata sahip olun!telefon-1