YouTube Music kullanıcıları, sezonun bir aydan uzun süre önce bitmesine rağmen nihayet 2024 Kış özetlerini aldı. Bu, Google’ın genellikle bir sonraki sezon başlamadan önce bu kişiselleştirilmiş dinleme özetlerini yayınlayan olağan yayın planıyla karşılaştırıldığında gözle görülür bir gecikmeye işaret ediyor.

Her zamanki içerik mevcut olsa da, dikkat edilmesi gereken küçük bir değişiklik var. Özetin sizin için oluşturduğu oynatma listesinin adı eski “Kış Özeti ’24” yerine “Aralık-Şubat Özeti ’24” değil. Belki de Google, buna “Kış” demek için biraz geç olduğunun farkına varmıştır.

Bunun dışında, müzik dinleme alışkanlıklarınıza ilişkin olağan istatistikleri de görmeyi bekleyebilirsiniz: En iyi sanatçılar, en iyi parçalar, en iyi albümler, en iyi türler, en iyi çalma listeleri, en iyi ruh halleri ve ayrıca Aralık ayı arasında müzik dinlemek için harcanan toplam süre. ve Şubat.

Kış 2024 özetinizi bulmak için Android veya iOS cihazınızda YouTube Music uygulamasını açmanız, sağ üst köşedeki profil resminize dokunmanız ve ardından “Özetiniz”i seçmeniz yeterlidir. Özet özelliğine şu anda yalnızca mobil uygulama aracılığıyla erişilebilmektedir.

Kış 2024 özeti, dinleme alışkanlıklarınızın tanıdık, kişiselleştirilmiş dökümünü sunarken, gecikme ve biraz sönük adlandırma geleneği pek de ideal değil. Yine de son birkaç aydaki müzik zevkleriniz hakkında genel bir bakış elde etmenin eğlenceli bir yolu.

Bu arada YouTube Music, Google Podcasts uygulamasının kapatılmasının ardından podcast’lerin işlenmesi konusunda çok ihtiyaç duyulan bazı iyileştirmeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bunlardan biri, podcast ekibinin, işleri daha iyi hale getirmek için neler yapılabileceği konusunda geri bildirim almak üzere topluluğa ulaşmasıdır. Ek olarak uygulama, dinleyicilerin en sevdikleri sanatçıların en son haberlerini ve yayınlarını takip edebilmeleri için bir etkinlik bildirim akışı oluşturuyor. Umalım ki YouTube Music mevcut kişisel gelişim yolunda ilerlemeye devam etsin.telefon-1