Samsung, One UI 6.1’i en yeni amiral gemilerine zaten sundu ve bu kusursuz bir sürüm olmasa da, Güney Koreli şirket halihazırda güncellemeyi eski amiral gemilerine getirmek için çalışıyor.

Tüm Galaxy S22 serisi telefonların, 2022 katlanabilir telefonların ve Galaxy Tab S8 ailesinin Mayıs ayında One UI 6.1 güncellemesini alması bekleniyor. Bilgiler moderatör tarafından doğrulandı. Samsung Topluluğu web sitesi (aracılığıyla GSMArena), dolayısıyla bunun doğru olduğunu varsaymak güvenlidir.

Galaxy S22’nin amiral gemileri Z Fold 4 ve Flip 4, “One UI 6.1’i alacak”Galaxy S23 FE düzeyinde yapay zeka” Mayıs ayı başlarında. Galaxy Tab S8 tabletler, benzer AI özelliklerine sahip aynı güncellemeyi hemen hemen aynı anda alacaktır.

Ama hepsi bu değil! Samsung’un ayrıca One UI 6.1’i daha fazla amiral gemisine sunmaya devam etmesi bekleniyor. Henüz tahmin etmediyseniz Mayıs ayının sonlarında bir yazılım güncellemesi alması muhtemel olan Galaxy S21 serisidir.

Bunun dışında Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 gibi birkaç eski katlanabilir cihazın da güncelleme alması bekleniyor. Tabii ki (tümü olmasa da) birçok Galaxy AI özelliği de yazılım yükseltmesinin bir parçası olarak eklenecek. .telefon-1