Tıpkı Intel’in söylediği gibi, gerçekten de Battlemage kod adlı yeni nesil ayrık grafik işlemcileri üzerinde çalışıyor (ve biz bunu zaten atın ağzından biliyoruz). tarafından yayınlanan nakliye manifestolarından alıntılara dayanmaktadır. @momomo_usŞirket en az iki grafik işlem birimi üzerinde çalışıyor.

Gönderim manifestolarından alıntılar, Intel’in hem Battlemage G10 hem de Battlemage G21 ayrık GPU’ları üzerinde çalıştığını ortaya koyuyor. Intel’in mevcut grafik işlemci serisi, ACM-G11 (giriş seviyesi) ve ACM-G10 (pazar konumu açısından orta seviye, silikon açısından üst seviye) grafik işlemcilerini içerir. Intel’in Arc grafik işlemcilerinin mevcut isimlendirmesine dayanarak, Battlemage-G10 daha büyük silikon olacak ve Battlemage-G21 de giriş seviyesi sistemleri hedefleyen daha küçük çip olacak. Her ikisinin de iyi performans seviyeleri sunduğunu varsayarsak, en iyi grafik kartları listemizde yer alabilirler.

Bir nakliye manifestosu

(Resim kredisi: @momomo_us/Twitter)

Sevkiyat manifestosuna göre hem Battlemage-G10 hem de Battlemage-G21 Ar-Ge amacıyla gönderiliyor (bu noktada bu cihazlardan beklenebilecek bir şey). Bu arada G21 GPU, silikonun ön yeterlilik (QS öncesi) aşamasında bulunuyor ancak G10’un durumundan bahsedilmiyor.

genel-21